Relaks w nauczaniu

Entspannt lernen
83-02-06456-4
relaks, nauczanie, nauka
adorable

Nie jest to zwykły podręcznik ćwiczeń relaksacyjnych. Są one bowiem potraktowane jako technika wspomagania procesu nauczania, powiększania zdolności i aktywności dziecka przez skupienia się na świadomym odczuwaniu, refleksji nad własnym postępowaniem w życiu codziennym. Ćwiczenia podzielone są na cztery części: ruch i rozluźnianie się; uspokojenie i koncentracja; wzmacnianie sił witalnych. Ćwiczenia nie wymagają od nauczyciela specjalnego przygotowania, może je prowadzić z dziećmi od ósmego roku życia, szczególnie polecane pedagogom pracującym z dziećmi niepełnosprawnymi.

naira2 | 2016-10-11
Backy | 2013-12-03