Po prostu JavaScript i Ajax. Wydanie VI

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Po prostu JavaScript i Ajax". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
JavaScript and Ajax for the Web, Sixth Edition: Visual QuickStart Guide
978-83-246-0838-3
javascript, ajax, programowanie, www, web

Dzięki książce "Po prostu JavaScript i Ajax. Wydanie VI" błyskawicznie nauczysz się wykorzystywać JavaScript do poprawy jakości własnych witryn internetowych. Poznasz podstawy składni tego języka, sposoby zagnieżdżania skryptów w kodzie HTML, techniki dynamicznego manipulowania rozmaitymi elementami stron internetowych oraz reagowania na zdarzenia zachodzące w przeglądarce. Dowiesz się też, do czego służy technologia Ajax oraz jak wykorzystać jej możliwości do tworzenia efektownych i szybkich interfejsów użytkownika.

źródło opisu: okładka

Krzysztof Safjanowski | 2013-08-03