Uwaga rodzice! Sekty

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Interspar
83-88088-04-1
sekty, ruchy religijne
Natayla

Książka ta nie wyczerpuje oczywiście tematu - już choćby pobieżne omówienie wszystkich grup religijnych , sekt i kultów wymagałoby sporządzenia pokaźnej monografii. Przedstawiono tu jednak kilka najbardziej charakterystycznych ruchów , które dzięki prężnej organizacji uzyskały niebagatelny wpływ owych kultów. Porady praktyczne , częściowo opracowane przez specjalistów , częściowo zaś wynikające z praktycznej znajomości problemu, z pewnością pomogą w uporaniu się z problemami , jakie rodzi kontakt młodego człowieka z fascynującą nieraz ideologią przedstawianą przez wyszkolonych misjonarzy.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: http://conrada11.pl/index-1-707-0-20492-uwagarodzicesekty.htm