Krzysztof Kaganek

Pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierownik Zakładu Alpinizmu i Turystyki Kwalifikowanej. Ukończył szereg szkoleń z zakresu tur... Pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierownik Zakładu Alpinizmu i Turystyki Kwalifikowanej.
Ukończył szereg szkoleń z zakresu turystyki, m.in. w ramach programu Phare i Komisji Wspólnot Europejskich nt.: Rozwój turystyki w Polsce – Kierunki rozwoju przemysłu turystycznego, w zakresie: marketing w turystyce oraz turystyka w regionach poza miejskich organizowanych przez University of Bedfordshire w Luton, szkolenia: planowanie, standaryzacja i wdrażanie produktu turystycznego oraz planowanie w turystyce i marketing miejscowości turystycznej organizowane przez Stowarzyszenie Wolontariuszy dla Misji Międzynarodowych w Bolonii. Jest również absolwentem szkoleń w zakresie turystyki aktywnej, rekreacyjnej i specjalistycznej oraz z zakresu marketingowych systemów obsługi klienta w turystyce. Konsultant i współpracownik Resortowego Instytutu Turystyki Oddział w Krakowie oraz Instytutu Turystyki sp. z o.o. w Krakowie. Absolwent studiów podyplomowych w zakresie korekcji wad postawy oraz organizacji i zarządzania w kulturze fizycznej (menedżer sportu), instruktor rekreacji ze specjalnością: kajakarstwo, kulturystyka, fitness, narciarstwo, survival, strzelectwo, pływanie, jeździectwo, sternik jachtowy, sternik motorowodny. Jest doświadczonym praktykiem, trenerem w zakresie marketingu w obszarze turystyki i kultury fizycznej, wieloletni ekspert i wykładowca na szkoleniach organizowanych dla branży turystycznej i kadry instruktorskiej z zakresu: turystyki aktywnej, turystyki i rekreacji osób niepełnosprawnych, systemów obsługi klienta. Autor wielu publikacji naukowych z zakresu turystyki i rekreacji, turystyki aktywnej, turystyki osób niepełnosprawnych i szeroko pojętej problematyki kultury fizycznej. Promotor ponad 400 prac magisterskich i licencjackich. W swym dorobku ma realizację wielu badań i projektów na temat strategii rozwoju i promocji w turystyce m.in.: Program Promocji Krakowa i Regionu Krakowskiego, Strategia Rozwoju Turystyki na Podkarpaciu, Strategia Rozwoju Turystyki w Województwie Małopolskim. Uczestnik wielu projektów naukowo-badawczych i szkoleniowych poświęconych turystyce aktywnej, problematyce obsługi klienta oraz turystyce osób niepełnosprawnych.

źródło opisu: http://wtir.awf.krakow.pl/index.php/17-kat-tur-rek/artykuly-pracownikow3/50-dr-krzysztof-kaganek

źródło zdjęcia: http://wtir.awf.krakow.pl/index.php/17-kat-tur-rek/artykuly-pracownikow3/50-dr-krzysztof-kaganek

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Turystyka osób niepełnosprawnych w aspekcie wybranych uwarunkowań
Turystyka osób niepełnosprawnych w aspekcie wybranych uwarunkowań
Krzysztof Kaganek

8 (1 ocen i 1 opinii)
Turystyka osób niepełnosprawnych w aspekcie wybranych uwarunkowań
Niniejsza praca jest próbą wypełnienia luki dotyczącej znajomości uwarunkowań uprawiania turystyki przez osoby niepełnosprawne. Z analizy rynku wynika, że branża turystyczna nie dysponuje nazbyt dużą...
czytelników: 1 | opinie: 1 | ocena: 8 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
1
0
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (1)

zgłoś błąd zgłoś błąd