Dariusz Domagała

Dariusz Domagała jest absolwentem technikum hodowli koni oraz licencjonowanym trenerem rozwoju osobistego metodą „Konie uczą Ludzi”. Pracą z końmi zajmuje się od roku 1995. Jako dziecko wychowywał się... Dariusz Domagała jest absolwentem technikum hodowli koni oraz licencjonowanym trenerem rozwoju osobistego metodą „Konie uczą Ludzi”. Pracą z końmi zajmuje się od roku 1995. Jako dziecko wychowywał się przy koniach, lecz nie tych, których się dosiada. Jeździectwem zaczął zajmować się znacznie później, za sprawą ośmioletniej wówczas córki.

Ludzie nazywają go „zaklinaczem”, choć on sam uważa, że jego praca polega przede wszystkim na umiejętnym wykorzystywaniu wiedzy o wrodzonych właściwościach koni, i osobiście nie lubi tego określenia.

Podczas szkoleń propaguje ideę powrotu do jeździectwa klasycznego, opartego na zaufaniu i porozumieniu. Uczy prawidłowego dosiadu i pokazuje, jak pracować z koniem. W tej książce przekonuje, że koń może być naszym przyjacielem, a nie niewolnikiem. O tym, jak jeździć konno, zamierza napisać w nieodległej przyszłości.

źródło opisu: www.sorus.pl

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Ktoś to musi powiedzieć! Z doświadczeń trenera koni
Ktoś to musi powiedzieć! Z doświadczeń trenera koni
Dariusz Domagała

0 (0 ocen i 0 opinii)
Ktoś to musi powiedzieć! Z doświadczeń trenera koni
Książka Dariusza Domagały Ktoś to musi powiedzieć. Z doświadczeń trenera koni napisana jest lekko i z ogromną pasją wyrażającą niezwykły stosunek do koni. Czytelnik może podpatrywać autora w sytuacjac...
czytelników: 5 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
0
5
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (0)

Lista jest pusta

zgłoś błąd zgłoś błąd