Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/varia/8517/obejrzyjcie-zwiastun-to

Obejrzyjcie zwiastun „To”!

8 wartościowy tekst

Ekranizacja bestsellerowej powieści Stephena Kinga To trafi na ekrany kin we wrześniu tego roku. Już dziś możemy jednak poczuć przedsmak tego, co nas wtedy czeka, oglądając zwiastun horroru. Obejrzyjcie go, jeśli się nie boicie!

Derry to małe miasto w stanie Maine - nawiedzone miasto - w którym pewnego razu grupa dzieci spotkała TO. Większość z nich miała szczęście, uszła z życiem i wyjechała z Derry. Po dwudziestu latach TO znowu daje o sobie znać, a ci, którzy przeżyli, zostają wezwani do powrotu w rodzinne strony. Zapomniane strachy dzieciństwa powracają. Dzieci są już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę, by skutecznie stawić mu czoła.

Za reżyserię filmu „To” Kinga odpowiada Andres Muschietti. W rolach głównych wystąpią m.in. Bill Skarsgård – brat Alexandra Skarsgårda, Jaeden Lieberher, Sophia Lillis, Wyatt Oleff, Finn Wolfhard oraz Jeremy Ray Taylor.

Film z pewnością jest jedną z najbardziej oczekiwanych ekranizacji w tym roku. Sprawdźcie, jak kultowa historia Kinga zostanie opowiedziana w filmie i obejrzyjcie zwiastun:

Jak myślicie, warto czekać na premierę filmu? Wybierzecie się do kina?


Pokaż wszystkie varia
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 15  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 463
skrzacik
31-03-2017 09:58
Chyba nadchodzi czas, aby odświeżyć sobie powieść, zanim jeszcze film się pojawi.
Trailer jest autentycznie przerażający i taki ma być. Książka Kinga nie jest miłą bajeczką, zatem film w nowej odsłonie też nie powinien tak wyglądać. On ma wywołać niepokój, byśmy poczuli to, co mogły czuć te dzieciaki. Nie jestem fanką oryginalnego filmu z lat 90., uważam, że tę opowieść jest piekielnie ciężko...
Chyba nadchodzi czas, aby odświeżyć sobie powieść, zanim jeszcze film się pojawi.
Trailer jest autentycznie przerażający i taki ma być. Książka Kinga nie jest miłą bajeczką, zatem film w nowej odsłonie też nie powinien tak wyglądać. On ma wywołać niepokój, byśmy poczuli to, co mogły czuć te dzieciaki. Nie jestem fanką oryginalnego filmu z lat 90., uważam, że tę opowieść jest piekielnie ciężko przenieść na ekran, ze względu na ilość i rodzaje wątków (nie tylko tych kontrowersyjnych).
Podoba mi się w trailerze motyw nie pokazania do końca twarzy Pennywise'a przez cały czas trwania zapowiedzi, tak samo wykorzystanie cytatu, Eddie i jego "lek" na astmę. Motyw z Patrickiem Hockstetterem (jeśli dobrze zapamiętałam) też jest istotny. Inaczej wyobrażałam sobie Beverly i Billa, ale Bena za to dobrali znakomicie :)
Nie podoba mi się umiejscowienie akcji z dzieciństwa bohaterów w latach 80., zamiast w 50., ten okres byłby dużo ciekawszy do zaprezentowania. I gdzie się podziało jąkanie Billa? Niemniej jednak, czekam cierpliwie... aby móc się pławić.
pokaż więcej
książek: 217
Christopher
31-03-2017 10:37
Świetne, zapowiada się godna ekranizacja. Scena z rzutnikiem zamiast albumu rewelacja :D Aktor grający clowna świetnie tutaj pasuje. Zwiastun wygląda na drogi i bardzo dopracowany. Świetne ujęcia.
książek: 131
grovan
31-03-2017 10:56
Daj Boże w końcu jakąś wgniatającą w fotel ekranizację Kinga, bo dawno, dawno takiej nie dostaliśmy. Umiejscowienie w latach 80-tych nie jest złym pomysłem, bo to atrakcyjny dla filmowców okres, a stosunkowo nieodległy i pamiętany jeszcze przez odbiorców (starszych starszaków -). Mam nadzieję, że będzie klimat i niespimpolone zakończenie. A ksiązkę przed też sobie powtórzę, a co!
książek: 312
Sheri
31-03-2017 21:26
Ja także muszę odświeżyć sobie tą powieść. W wolnym czasie przeczytam ją ponownie z przyjemnością. Pomimo jej imponującej objętości, pamiętam, że szybko uporałam się z powieścią. Wątki obyczajowe mieszające z narastająca grozą - czyli to, co jest najlepsze w twórczości Kinga. Trailer filmu wygląda obiecująco, najpewniej wybiorę się do kina, żeby zobaczyć czy sam film jest tak samo obiecujący,... Ja także muszę odświeżyć sobie tą powieść. W wolnym czasie przeczytam ją ponownie z przyjemnością. Pomimo jej imponującej objętości, pamiętam, że szybko uporałam się z powieścią. Wątki obyczajowe mieszające z narastająca grozą - czyli to, co jest najlepsze w twórczości Kinga. Trailer filmu wygląda obiecująco, najpewniej wybiorę się do kina, żeby zobaczyć czy sam film jest tak samo obiecujący, jak jego reklama. Miło byłoby obejrzeć porządną ekranizację jednej z książek Króla xD
pokaż więcej
książek: 381
ReaderX
01-04-2017 22:03
Trailer nowej ekranizacji "IT" wygląda naprawdę obiecująco ale mam trochę obaw o "efekt końcowy" pamiętając (moim i z tego co czytam nie tylko moim zdaniem) kiepską ekranizację "Carrie" z 2013 roku. Mam jednak nadzieję, że producenci podejdą do tematu profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem, godnym tej ekranizacji a moje obawy będą bezpodstawne. Pozostaje czekać...
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Sponsor. Tom 1

Jeju.. ta książka wciągnęła mnie od samego początku..pomimo pierwszej myśli ,że to taka podróbka Greya ,czytałam dalej i nie mogłam się oderwać. Niepr...

zgłoś błąd zgłoś błąd