Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/varia/12079/czytamy-na-targach

Czytamy na targach

3 wartościowy tekst

Warszawskie Targi Książki trwają w najlepsze, a w wielu polskich miastach odbywa się jeszcze Apostrof – nie ma więc czasu na siedzenie w domu i czytanie książek. To sezon na stanie w długich kolejkach po autograf, spotkania z pisarzami, a co najważniejsze, na kupowanie nowych pozycji i poznawanie innych książkoholików. Ekipa serwisu Lubimyczytać.pl już jest na Stadionie Narodowym. Oprócz zakupów przygotowujemy dla was wielką wymianę książkową.


Fotografie © Lubimyczytać.pl.

A jakie plany wy macie na ten weekend? Szalejecie na Targach Książki czy spędzacie go na czytaniu?


Pokaż wszystkie varia
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 144  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 446
niecha3
26-05-2019 08:09
Slade House Slade House
książek: 1504
Rudzielec
26-05-2019 12:06
One by one,
Two by two,
The Hardesty witches
Are traveling through.
With a storm of curses,
They call from their tomes;
They will drink your blood
And dine on your bones.


Storm Cursed Storm Cursed
książek: 471
Kasidy_Wolf
26-05-2019 13:05
Ja wczoraj wróciłam z WTK. Było super tylko do Mroza trzeba było się ustawić 2 godziny przed spotkaniem. Ale w między czasie poczytywałam sobie podpisaną przez autorkę Prowadź swój pług przez kości umarłych
książek: 67
kaki15
26-05-2019 22:43
A jeśli mogę zapytać, jak długie są kolejki do innych pisarzy? bardziej trzeba było stać godzinę czy raczej podchodziłeś, postałeś kwadrans i gotowe? :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1407
Shirohane
26-05-2019 16:47
Ostatnie cztery dni kończyły się dla mnie manewrowaniem między pracą, a szukaniem okazji do drzemek w ciągu dnia, może kiedyś znajdę okazję i wybiorę się na jakieś targi :( Tymczasem kradzionym czasem skończyłam w końcu kolejny genialny tom o Hunterze Galeria umarłych Galeria umarłych i zaczęłam dzisiaj po północy... Ostatnie cztery dni kończyły się dla mnie manewrowaniem między pracą, a szukaniem okazji do drzemek w ciągu dnia, może kiedyś znajdę okazję i wybiorę się na jakieś targi :( Tymczasem kradzionym czasem skończyłam w końcu kolejny genialny tom o Hunterze Galeria umarłych Galeria umarłych i zaczęłam dzisiaj po północy ciekawą serię z Lincolnem Rhyme'm Kolekcjoner kości Kolekcjoner kości Specyficzyni bohaterowie; Linc i Sachs, strasznie zaciekawiła mnie dynamika ich relacji, więc postanowiłam się za to wziąć, tak jak kiedyś za Roberta i Carlosa. Ten 9 tom to naprawdę mnie rozwalił, generalnie każda książka Cartera ma w sobie elementy, które szokują i przytwierdzają mnie do książki, ale ten to już w ogóle. Czytałam go chyba najdłużej ze wszystkich, bo od 21 maja po ok. 50 stron późnym wieczorem.
pokaż więcej
książek: 846
Weronika
26-05-2019 19:55
Wracam z targów :D. Kilka lat zajęło mi zgranie wszystkiego, aby mieć możliwość tam być. Troszkę żałuję, że przez nałożenie wielu spotkań na sobotę nie było czasu pójść na spotkania, panele, wydarzenia, bo miejsc w kolejce trzeba było pilnować :|. Może w nast. latach ktoś to lepiej rozłoży? W końcu targi nie są tylko w sobotę...Wracam ze wspomnieniami z rozmów, torbami pełnymi podpisanych... Wracam z targów :D. Kilka lat zajęło mi zgranie wszystkiego, aby mieć możliwość tam być. Troszkę żałuję, że przez nałożenie wielu spotkań na sobotę nie było czasu pójść na spotkania, panele, wydarzenia, bo miejsc w kolejce trzeba było pilnować :|. Może w nast. latach ktoś to lepiej rozłoży? W końcu targi nie są tylko w sobotę...Wracam ze wspomnieniami z rozmów, torbami pełnymi podpisanych książek i mnóstwem zdjęć. W podróży czytam "w cieniu tamtych dni". Zaczytanego niedzielnego wieczoru ;)
pokaż więcej
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Morderstwo w Orient Expressie

Książka szybko mnie wciągnęła, i choć sama próbowałam odgadnąć, kto jest zabójcą takiego zakończenia bym nie wymyśliła.

zgłoś błąd zgłoś błąd