Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/varia/10873/jesienna-krzyzowka-z-wydawnictwem-w-a-b

Jesienna krzyżówka z wydawnictwem W.A.B.

6 wartościowy tekst

Akurat skończyliście książkę i szukacie nowego tytułu do czytania? A może trenujecie do zawodów w budowaniu najwyższego stosiku wstydu, który w święta będzie przewyższał choinkę? To rozdanie z pewnością zadowoli każdą osobę i przyprawi Was o czytelniczy ból głowy. Razem z wydawnictwem W.A.B. proponujemy Wam aż sześć książek, a jedyne, czego chcemy, to poznać odpowiedzi na pytania z jesiennej krzyżówki.

Razem z wydawnictwem W.A.B przygotowaliśmy dla Was jesienny konkurs. Możecie wygrać pakiet książek, które ukazały się pod patronatem lubimyczytać.pl. Pięć osób, które prześlą rozwiązaną krzyżówkę na adres konkurs@lubimyczytac.pl, uzupełnią domową biblioteczkę sześcioma tytułami, do których nawiązujemy w łamigłówce. W temacie maila wpiszcie „Jesienna krzyżówka”. Wszystkie odpowiedzi na zadane pytania znajdują się w opisach na podstronach książek w serwisie. Kliknięcie w okładkę książki przekieruje Was na jej podstronę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli zastanawiacie się, jak zgłosić swoje uczestnictwo w konkursie, oto kilka metod:

  • metoda klasyczna: załączyć do wiadomości mailowej zdjęcie lub skan wydrukowanej i rozwiązanej krzyżówki;
  • sposób na grafika: wysłać w mailu grafikę z krzyżówką rozwiązaną w Paincie lub innym programie do obróbki graficznej;
  • dla znawców nowoczesnej technologii: po pobraniu grafiki rozwiązać krzyżówkę na ekranie dotykowym w edycji zdjęć.

Nie będą brane pod uwagę wiadomości tekstowe z wypisanymi odpowiedziami na pytania z krzyżówki. Pakietami książek nagrodzimy autorów 1, 25, 41, 68 i 100 poprawnie wypełnionej krzyżówki. Udanej zabawy!

Regulamin konkursu:

  • Każdy użytkownik może zgłosić swój udział w konkursie tylko raz.
  • Nagrodami w konkursie jest pięć pakietów książek wydawnictwa W.A.B: „Kruchy fundament”, „Merhaba. Reportaże z tomu „Zabójca z miasta moreli” i osobisty słownik turecko-polski”, „Dziś będzie inaczej”, „Gliny z innej gliny”, „Bluzgaj zdrowo. O pożytkach z przeklinania” i „Muszę to wiedzieć”.
  • Pakietami sześciu książek nagrodzimy autorów 1, 25, 41, 68 i 100 poprawnie wypełnionej krzyżówki nadesłanej na adres konkurs@lubimyczytac.pl.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu – wydawnictwa W.A.B. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodni od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

 

Konkurs został zakończony. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!


Pokaż wszystkie varia
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 12  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 539
Gala
26-09-2018 14:59
Fenomenalny pomysł i super zabawa. Jeżeli nawet wcześniej nie miałam okazji zapoznać się tymi książkami, to teraz dzięki konkursowi wzbudziły moje zainteresowanie. Więcej takich konkursów :)
książek: 236
Porzeczka87
26-09-2018 15:52
krzyżówka wypełniona i wysłana - świetna zabawa :)
książek: 520
Katarzyna
26-09-2018 18:45
Fantastyczna zabawa. Wyszukane, przeczytane, zatem i w głowie zostanie. Marketingowa bomba dla tych tytułów :) Zabieram się za skanowanie.
książek: 497
Paulina
26-09-2018 22:04
Bardzo ciekawy pomysł.
książek: 2045
LubimyCzytać
28-09-2018 10:51
Konkurs został zakończony! Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Laureaci otrzymali wiadomość o wygranej na adres, z którego zostało nadesłane zgłoszenie.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Plaga mieczy

4 tom przygód Czerwonego rycerza zaskoczył mnie najbardziej tym, że nie był ostatnim :) Po wielkiej bitwie z Popiołem w 3 tomie miałem nadzieję, że ty...

zgłoś błąd zgłoś błąd