Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/9776/najpopularniejsze-artykuly-w-2017-roku

Najpopularniejsze artykuły w 2017 roku

7 wartościowy tekst

Najwyższa pora zajrzeć do serwisu i sprawdzić, które z naszych aktualności cieszyły się największą popularnością! Który wywiad wzbudził wasze największe zainteresowanie? Jaki quiz najczęściej rozwiązywaliście? Który tekst publicystyczny był najchętniej czytany? Sprawdźcie sami!

AKTUALNOŚCI

Największe zainteresowanie wzbudziła informacja z 30 stycznia 2017 roku o nowej powieści Camilli Läckberg i jej planowanej wizycie w Polsce! Powieść „Czarownica” ukazała się 8 listopada, a pisarka odwiedziła Warszawę i Kraków. Zbieraliśmy też do niej pytania w serwisie, ale w związku z zawirowaniami samolotowymi nie mogliśmy zadać ich osobiście - zostały przesłane do autorki i nadal czekamy na odpowiedzi.

Na drugim miejscu znalazł się przegląd zapowiedzi Sprawdź co będziemy czytać jesieniązainteresowanie wzbudził też fakt, że wiemy kim jest Ove Løgmasnbø oraz informacja o stanie czytelnictwa w Polsce w 2016 roku.

ROZMOWY

W minionym roku opublikowaliśmy prawie 70 rozmów z pisarzami. Najczęściej czytaliście wywiad z Aleksandrą Zielińską Kiedyś myślałam obrazami, teraz językiem, który przeprowadził Marcin Zwierzchowski.

W następnej kolejności zainteresowały was odpowiedzi Carlosa Ruiza Zafóna na wasze pytania, wywiad Zofii Karaszewskiej z Adamem Wajrakiem o tym, że nie pisze o ludziach, bo są dla niego potwornie nudni oraz rozmowa Marcina Waincetla z Krzysztofem Piskorskim o jego powieści „Czterdzieści i cztery”, która nie jest książką-popcornem.

PUBLICYSTYKA

W minionym roku zaczął dla nas pisać Wojciech Chmielarz i mamy nadzieję, że niedługo do nas wróci. Jego tekst o Pięciu książkach, których autorom udało się zaskoczyć czytelnika był zdecydowanie najpopularniejszy!

Równie często czytaliście też tekst Jakuba Ćwieka Klauny czasem wracają oraz dwa teksty Ahsana Ridha Hassan O life hamletingu i pierwszą część jego Antyporadnika pisania

VARIA

Czasami piszemy w serwisie o ciekawostkach ze świata książek. W tym roku nie było inaczej - ale najczęściej chcieliście sprawdzić ile książek zdążycie przeczytać w ciągu życia!

Tuż przed Gwiazdką intensywnie sprawdzaliście też jakie prezenty można kupić miłośnikom książek, a także jakie książki polecają pisarki i pisarze. Chcieliście też wiedzieć co czytaliśmy w pierwszej połowie 2017 roku.

RECENZJE

Codziennie publikujemy dla Was recenzje powieści pisane przez grono oficjalnych recenzentów serwisu. Okazuje się, że najchętniej czytaliście tekst Moniki Długiej na temat Ludzi na drzewach Hanyi Yanagihary, zatytułowany Duże życie. Dla przypomnienia - w zeszłym roku najczęściej czytaliście tekst Moniki Długiej o... „Małym życiu” Hanyi Yanagahiry! 

Na drugim miejscu recenzja Agnieszki Kruk Zachować godność w złotej klatce, o powieści Amora Towlesa „Dżentelmen w Moskwie", na trzecim tekst Karoliny Drabik Szok! Pocięłam książkę o powieści Ałbeny Grabowskiej „Ostatnia chowa klucz”, na czwartym recenzja Bartosza Szczyżańskiego Rozmowa Dona DeLillo ze Śmiercią o najnowszej książce Dona DeLillo „Zero K”.

QUIZY

Bardzo się cieszymy, że nasze literackie quizy wam się podobają! A który rozwiązywaliście najczęściej? Ten, w którym musieliście zgadnąć o które wydawnictwo pytamy

Równie popularny był quiz na dzień dziecka, w którym musieliście rozpoznać książkę z dzieciństwa po cytacie. Chętnie też sprawdzaliście swoje siły w quizie na dzień kobiet - zadanie polegało na odgadnięciu, kto jest autorem danego cytatu o kobietach. Również quiz o „Dziadach" Adama Mickiewicza przypadł wam bardzo do gustu.

Dziękujemy, że z nami jesteście!

 

Powiązane treści:
Najpopularniejsze artykuły w 2016

Przyszedł czas na serię podsumowań serwisowych. Dzisiaj prezentujemy wam listę najpopularniejszych artykułów, które ukazały się w minionym roku - jakie rozmowy podobały Wam się najbardziej, które aktualności najchętniej komentowaliście, które teksty publicystyczne czytaliście z największym zaangażowaniem?więcej

Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 7  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2031
LubimyCzytać
27-12-2017 12:18
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 49
NASpyro
02-01-2018 12:32
Wywiad z Aleksandrą Zielińską był bardzo ciekawy, zachęcił mnie do lektury jej powieści.
książek: 1880
Moni
02-01-2018 17:44
Mam w związku z tym pytanie. Czy warto i najlepiej którą powieść przeczytać?
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 78
LiterackiPrzeszpieg
02-01-2018 21:22
Po tekście "Duże życie" nie mogłam nie przeczytać tej książki.
Wow!
Yanagihara pisze takie książki, po których brakuje słów...
książek: 2123
Renax
03-01-2018 05:39
To ja czytałam o tych ksiażkach przez życie i ten quiz.
książek: 6672
allison
04-01-2018 17:54
Najpopularniejsze nie zawsze znaczy najlepsze:)
Dla mnie niekwestionowaną autorką artykułów roku 2017 jest Róża_Bzowa.
książek: 1341
Monika
04-01-2018 18:53
Jak chyba każdego roku, w którym publikowała. Nie przypominam sobie żadnych innych artykułów na zbliżonym choćby poziomie :(
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Guerra

Melissa Darwood to autorka polskiego pochodzenia, która pisze pod pseudonimem oddzielając w ten sposób życie rodzinne, prywatne z tym zawodowym, któ...

zgłoś błąd zgłoś błąd