Nowa powieść Camilli Läckberg i wizyta autorki w Polsce!

LubimyCzytać
30.01.2017

Camilla Läckberg - szwedzka autorka kryminałów z Eriką Falck i Patrickiem Hedströmem, dziejących się w miejscowości Fjällbaca opublikowała na swoim fanpage'u, że w kwietniu tego roku wyjdzie jej najnowsza, dziesiąta już powieść, zatytułowana Czarownica. Już w październiku możemy spodziewać się polskiego wydania. ​Pisarka pojawi się na premierze książki, która będzie mieć miejsce na Targach Książki w Krakowie.

Autorka pisze: Mogę w końcu podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością, że moja najnowsza powieść - Czarownica - ukaże się 7 kwietnia. To moja najdłuższa książka i muszę wam za to podziękować. Dziękuję za wsparcie i inspiracje. Daliście mi energię, abym mogła ukończyć to póki co najtrudniejsze literackie zadanie. "Wiedźma" to dziesiąta książka o Erice i Patricku. W ramach świętowania zmieniłam wygląd okładek cyklu. Szalenie mi się podobają i mam nadzieję, że i wam przypadną do gustu. Nie mogę się doczekać waszej opinii  - w końcu to ona jest najważniejsza! Raz jeszcze - dziękuję drodzy czytelnicy. Jesteście dla mnie wszystkim! [tłumaczenie redakcji].

Najnowsza powieść ukaże się w Polsce w połowie października tego roku i jak zapowiada wydawnictwo Czarna Owca - autorka odwiedzi Polskę podczas Targów Książki w Krakowie!

Reklama

komentarze [22]

Sortuj:
Dodaj wypowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

2550
4
30.01.2017 12:35

Zapraszamy do dyskusji.


364
78
30.01.2017 12:55

Z miła chęcią wybiorę się na Targi Książek do Krakowa. Na swoim koncie obecnie mam przeczytane dwa pierwsze tomy od pani Läckberg... Ale do Października nadrobię pozostałe siedem tomów...


292
28
30.01.2017 12:58

Okładka mi się podoba. Zachęcająca do przeczytania zawartości książki.


661
72
30.01.2017 13:21

Super! :)
Cieszę się na kolejną część... niezły rok się zapowiada! Nie dość, że wraca Harry Hole to jeszcze Patrick i Erika.


3848
3610
30.01.2017 13:29

A kwiecień,już blisko :-D na pewno kupię.


2082
918
30.01.2017 16:38

Kupisz w jej języku ojczystym? Polski przekład w październiku.


Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

426
113
30.01.2017 13:32

Oooo, świetnie :) Mam do przeczytania jeszcze dwie części, ale szybko się uporam - bo każda jest wciągająca...


404
68
30.01.2017 13:37

A planowałam nie jechać na Targi do Krakowa. Jednak zmiana planów :)


934
250
30.01.2017 16:59

To tak jak ja :)


Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

635
0
30.01.2017 13:59

O super :)


442
376
30.01.2017 14:46

Cóż, mam nadzieję, że autorka przestanie wreszcie serwować schematy i odświeży w końcu tę serię, bo niektóre części były już po prostu mdłe... Czy przeczytam? Pewnie tak, ale wielkich nadziei sobie nie robię, bo po naprawdę dobrych pierwszych częściach było już tylko gorzej...
PS
Trochę niepokoi mnie okładka, czyżby znowu autorka miała w planie znęcać się w swojej powieści...

więcej

4336
74
01.02.2017 00:49

"Pogromca lwów" był całkiem przyzwoity, jak na poprzednie. Ciekawa jestem, czy przebije "Niemieckiego bękarta".


442
376
01.02.2017 14:14

To prawda, ale TYLKO przyzwoity. Uważam, że "Kamieniarz" i "Kaznodzieja" były najlepsze. Biorąc jednak pod uwagę takie porażki jak "Latarnik" czy "Ofiara losu", "Pogromca..." był niezły, ale bez rewelacji.
Pozdrawiam serdecznie.


510
248
10.02.2017 08:49

Mnie z kolei wszystkie jej książki się podobały i miałam wrażenie, że każda kolejna jest lepsza od poprzedniej. "Niemiecki bękart" był super, a "Fabrykantka Aniołków" według mnie to majstersztyk. Czekając na kolejny tom spodziewałam się cudu nad cudami, ale niestety temat zawarty w ostatniej powieści "Pogromca lwów" mimo iż kontrowersyjny i przyprawiający o dreszcze...

więcej

Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

862
166
30.01.2017 17:10

Świetna wiadomość:) szkoda, że październik tak daleko:)


3574
129
30.01.2017 17:59

Jak dla mnie bomba. Cieszę się, że październik to tak odległy termin. Jako "świeży" połamaniec (choć co prawda już miesiąc tak leżę) wg lekarza na nogi stanę koło kwietnia/maja i mam szczerą nadzieję, że na Targi dotrę już o własnych siłach :)


442
376
30.01.2017 23:18

MAD,
zdrowia zatem życzę!
PS
Połamanie ma jedną zaletę, można trochę więcej poczytać;-)
Trzymaj się.


862
166
31.01.2017 18:04

Popieram w 100%
Trzymaj się MAD


Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

zgłoś błąd