Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/6177/zapraszamy-na-targi-ksiazki-w-krakowie

Zapraszamy na Targi Książki w Krakowie!

13 wartościowy tekst

Już w przyszłym tygodniu odbędą się 19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. To wielkie święto branży wydawniczej oraz – w bynajmniej nie mniejszym stopniu – czytelników. Zobaczcie, co lubimyczytać.pl zaplanowało w tym roku dla gości Targów.

Czytelnia lubimyczytać.pl | 22-25.10 | stoisko B-13

Jeśli targowy zgiełk da się Wam we znaki, zajrzyjcie na nasze stoisko i odpocznijcie w strefie relaksu. Na gości czekają tu wygodne leżaki, wybór najciekawszych nowości wydawniczych do poczytania oraz audiobooki do posłuchania. Ponadto, będziecie mogli upamiętnić swoją wizytę na Targach, robiąc sobie zdjęcia w naszej fotobudce, które od razu zostaną wydrukowane w formie zakładek.

Panel dyskusyjny „Polska kryminałem stoi” | 24.10, godz. 10:00

Zaproszeni goście – Gaja Grzegorzewska, Katarzyna Puzyńska i Ryszard Ćwirlej – będą rozmawiać na temat kondycji polskich kryminałów, udowadniając, że w niczym nie ustępują one tym, jakże modnym w ostatnich latach, skandynawskim. Spotkanie poprowadzi Anna Misztak, redaktor naczelna LC.

Wymiana książek „Z półki na półkę” | 25.10, g. 14 – 16 | Sala Budapeszt C

Czy może być lepszy sposób spędzenia niedzielnego popołudnia niż spotkanie z innymi czytelnikami i wymienienie się z nimi przyniesionymi książkami? Mamy wątpliwości ;) Każdy z nas ma w domu książki, których już nie potrzebuje: to książki już przeczytane, albo takie, które były nietrafionym prezentem. Lubimyczytać.pl zachęca do tego, by dać im drugie życie i wymienić na książki przyniesione przez innych czytelników lub nowości przekazane przez współpracujące z serwisem wydawnictwa: Agora, Czwarta Strona, Media Rodzina, Muza, Otwarte, Sina Qua Non, Sonia Draga, Świat Książki, Prószyński i S-ka i Publicat.

Zasada wymiany pozostała niezmienna - możecie zabrać tyle książek, ile sami przynieśliście (maksymalnie 5 tytułów)! Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj

UWAGA! Prosimy nie przynosić bardzo zniszczonych książek. Nie wymieniamy podręczników, słowników, encyklopedii, atlasów czy innych nieaktualnych tytułów. Wymieniajmy się książkami, jakie sami chętnie zabralibyśmy do domu.

Przed przyjazdem zapoznajcie się z pełnym programem Targów, dostępnym na stronie: www.ksiazka.krakow.pl.


Konkurs!

Mamy do rozdania 25 wejściówek na Targi! Aby otrzymać jedną z nich, wpisujcie w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście wziąć w nich udział. Na Wasze odpowiedzi czekamy do poniedziałku. We wtorek ogłosimy wyniki. Życzymy powodzenia!


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 47  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 0
kaibmoz
19-10-2015 18:11
Dzięki tejże wejściówce będę mógł poznać twórców ostatnio napisanych książek, spotkać grono miłośników literatury i zaaferowany kupić nowe pozycje. W takich miejscach myślę, że otwieramy się też na rzeczy których wcześniej nie braliśmy pod iwagę. Pozdrawiam
książek: 671
introdukcja
19-10-2015 18:13
Choć w kolejce mogę postać,
na bilety dać pieniążki...
To pomóżcie mi się dostać -
na Krakowskie Targi Książki !!!
książek: 10
klast
19-10-2015 23:24
3 miesiące temu urodziłam synka i w końcu mam czas na książki. Kończę te, pozaczynane i sięgam po te, na które czasu nie starczało. Chciałabym zobaczyć, co nowego w literaturze dziecięcej i w niedzielę wymienić kilka właśnie przeczytanych pozycji na coś nowego. Niedługo też Mikołaj, może uda mi się znaleźć coś, w nowym wydaniu, z naszej beletrystyki dla męża, którego "chłopski śnieg"... 3 miesiące temu urodziłam synka i w końcu mam czas na książki. Kończę te, pozaczynane i sięgam po te, na które czasu nie starczało. Chciałabym zobaczyć, co nowego w literaturze dziecięcej i w niedzielę wymienić kilka właśnie przeczytanych pozycji na coś nowego. Niedługo też Mikołaj, może uda mi się znaleźć coś, w nowym wydaniu, z naszej beletrystyki dla męża, którego "chłopski śnieg" zasypał w drugim tomie. Jak co roku, doczekać się nie mogę! :D
pokaż więcej
książek: 902
Marta
20-10-2015 11:53
Nigdy nie byłam na żadnych Targach Książki, a myślę, że to świetna okazja dla bibliofila :)
książek: 2043
LubimyCzytać
20-10-2015 15:18
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Wybraliśmy 25 laureatów, którzy otrzymają wejściówki na targi - te osoby otrzymały od nas wiadomości prywatne. Sprawdźcie swoje skrzynki ;)

Do zobaczenia w Krakowie!
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Czarownice z Manningtree

Książkę dobrze się czytało. Nie znalazłam w niej szybkiej akcji, ale bohaterowie, tło obyczajowe i fabuła przyciągają uwagę. Natomiast duży minus za j...

zgłoś błąd zgłoś błąd