Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/11634/alek-rogozinski-podbija-swiat-mody-wywiad-wideo

Alek Rogoziński podbija świat mody! – wywiad wideo

Autor: 
3 wartościowy tekst

Książę komedii kryminalnej powraca, by tym razem zabijać w świecie mody. Nie dość, że na wybiegu, to jeszcze w blasku fleszy! Z okazji premiery najnowszej książki Alek Rogoziński oddał się w ręce redaktor lubimyczytac.pl, aby złożyć wyjaśnienia, a wszystko to zostało udokumentowane w formie wideo i przekazane użytkownikom serwisu.

„Śmierć w blasku fleszy”Alek Rogoziński

Kolejna powieść księcia komedii kryminalnej!

Dwójka przyjaciół, Mariusz i Dominika, prowadzą agencję zajmującą się organizacją imprez. Kiedy otrzymują zlecenie przygotowania pokazu mody najpopularniejszych polskich projektantów, starają się zrobić wszystko, aby stał się on najważniejszym wydarzeniem towarzyskim sezonu.

Cel zostaje osiągnięty! Niestety nie tak, jak to sobie wymarzyli…

Pokaz kończy się morderstwem znanej modelki, a podejrzenia padają na jedną z pracownic ich agencji. Mario i Miśka postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczynają własne śledztwo. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi im mama Dominiki, zakochana w kryminałach Agathy Christie. Czy z takim wsparciem przyjaciołom uda się rozwiązać zagadkę i uratować reputację firmy?

Kto z was spodziewał się, że Alek Rogoziński może nam kiedyś sprezentować książkę historyczną?


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  Inegrette |  wypowiedzi: 38  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 3210
Vemona
14-03-2019 19:13
Czytałam cztery książki autora, jedna była fajna, jedna do przyjęcia, dwie fatalne - nie wiem, czy się rzucę na kolejną, czy dawać szansę po raz piąty?
książek: 129
Rudolfina
14-03-2019 19:16
@Vemona, twarda jesteś :-)
Ja już po pierwszej przeczytanej odpuściłam.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2145
takisobiejac
14-03-2019 20:27
I pomyśleć, że to TEN sam Aleksander Rogoziński, którego nie dało się słuchać w Radiu Kolor, i TEN sam Aleksander Rogoziński, od którego kupowałem płyty CD na Allegro (brak odbioru osobistego, zbyt zajęty, zbyt "znany"). Pewnie te płytki dostawał za friko, tak nawiasem myśląc.
książek: 20
Alek
15-03-2019 11:14
"pewnie" :) czyli "nie wiem, ale powiem" - moja ulubiona życiowa postawa :)
Ale ok, słowo wyjaśnienia:
moja kolekcja płytowa liczy w tej chwili chyba z 3-4 tysiące egzemplarzy (jak nie więcej), kiedyś (bo od kilku lat nie mam już na to czasu) na okrągło coś tam dokupywałem, coś, co mi się znudziło - sprzedawałem. Podobnie było z płytami, które dostawałem - czasem ktoś trafi w mój gust, czasem...
"pewnie" :) czyli "nie wiem, ale powiem" - moja ulubiona życiowa postawa :)
Ale ok, słowo wyjaśnienia:
moja kolekcja płytowa liczy w tej chwili chyba z 3-4 tysiące egzemplarzy (jak nie więcej), kiedyś (bo od kilku lat nie mam już na to czasu) na okrągło coś tam dokupywałem, coś, co mi się znudziło - sprzedawałem. Podobnie było z płytami, które dostawałem - czasem ktoś trafi w mój gust, czasem nie. O ile zdążyłem się zorientować - Allegro nie jest w naszym kraju nielegalne i korzystają z niego setki tysięcy ludzi, prawda? :)
A co do "nie dało się słuchać" - jedyne miejsce, gdzie zmusza się kogoś do słuchania radia, to więzienie. O ile tam nie siedziałeś w czasie, kiedy pracowałerm w Kolorze, to zawsze mogłeś zmienić stację. W sekundę :)
Pozdrawiam serdecznie :)
pokaż więcej
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1351
Monika
16-03-2019 02:04
Ktoś tu bierze przykład z Remigiusza Mroza i zaczyna udzielać się w rozmowach z czytelnikami? Ale już konto użytkownika tajne, pooglądać się nie da, zobaczyć co pisarz czyta i co mu się podoba nie można. A konto nie nowe, czyli utajnione nie domyślnie przez system, ale celowo i świadomie przez użytkownika. Ciekawe, czego to autor nie chce swoim czytelnikom pokazać?
książek: 20
Alek
16-03-2019 12:47
Mam na Lubimy Czytać dwa konta: oficjalne i prywatne. Zapraszam na to pierwsze, bo drugie... jest prywatne 😉
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 6799
allison
16-03-2019 15:01
Nie znam książek pana Rogozińskiego, przeczytałam tylko jedno opowiadanie zamieszczone w zbiorze "Kawiarenka przy ulicy Wiśniowej" (spośród wszystkich tekstów bardzo dobrze oceniłam tylko dwa - właśnie Alka Rogozińskiego i Remigiusza Mroza, bo jako jedyne nie były przesłodzone, poza tym okazały się dopracowane warsztatowo i zaskakujące).

Trudno zatem wypowiadać mi się o twórczości, ale...
Nie znam książek pana Rogozińskiego, przeczytałam tylko jedno opowiadanie zamieszczone w zbiorze "Kawiarenka przy ulicy Wiśniowej" (spośród wszystkich tekstów bardzo dobrze oceniłam tylko dwa - właśnie Alka Rogozińskiego i Remigiusza Mroza, bo jako jedyne nie były przesłodzone, poza tym okazały się dopracowane warsztatowo i zaskakujące).

Trudno zatem wypowiadać mi się o twórczości, ale podoba mi się, że autor udziela się na forum i odpowiada na wpisy, w dodatku robi to z klasą i poczuciem humoru.
pokaż więcej
książek: 1036
Stokrotka
16-03-2019 16:56
Nie czytałam jeszcze żadnej książki Pana Rogozińskiego, ale ta dyskusja spowodowała, że chętnie po którąś sięgnę. :) I może będzie to "Śmierć w blasku fleszy".
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Kenobi

Jako zakochanym w popkulturze miłośnikom, zorientowanym na poszczególne ulubione tematyki i Uniwersa, nam fanom jest niezwykle trudno się nie zgodzić...

zgłoś błąd zgłoś błąd