Zakochane kundle

Patsy Brooks Wydawnictwo: Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty

O ważnej roli dyskusji i sztuce argumentowania.

Kiedy byłam na wymianie książek podczas targów w Katowicach zależało mi na pozbyciu się „Zmierzchu” i właściwie było mi (prawie) jedno, co biorę w zamian za to. Jako, że kiedyś zaczytywałam się w serii „Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty”, z chęcią zajrzałam do tej młodzieżówki.

Oczywiście nie miałam wygórowanych oczekiwań: Jak każda książka z tej serii...

Bardzo ciekawa książka, która obejmuje tak nieużywane w książkach szkolne kółka (klub dyskusyjny) i pracę dorywczą nastolatków. Książka obrazuje przysłowie "Kto się czubi, ten się lubi".

Ta książka jest bardzo fajna i przyjemna w czytaniu, bardzo wciąga od pierwszych stron. Można poznać wiele uczuć, w tej książce np. góruje tolerancja. Gdy główni bohaterowie Helen i Andy powoli zakochują się w sobie, książka staje się bardziej interesująca.. Bardzo polecam tę książkę ; )

Fajna książka.

wszystkie książki z serii " Nie dla mamy, nie dla taty lecz dla każdej małolaty " są ciekawe i przeważnie o miłości. nie które zawierają wiele błędów ortograficznych lub innych, ale ogólnie bardzo lubię wszystkie te książki.

Hmmm...dobra dla odmóżdżenia...ale takiego totalnego...zero polotu chyba że dla nastolatki.

Książka lekka i bardzo szybko się ją czytało, ponieważ jak wszystkie książki z tej seri, była bardzo cienka i przewidywalna. Jednak miło się ją czytało i była to jedna z tylch lepszych części serii '' Nie dla mamy, nie dla taty lecz dla każdej małolaty''

nawet, nawet ..

Świetna, lekka i przyjemna w czytaniu historia : )

• Z biblioteki
  • Młodzieżowe
  • 2011
  • Z dzieciństwa i młodzieżowe
  • Nie dla mamy nie dla taty...
  • 2012
więcej mniej