Podróż do leśnej krainy

Trip to woodland
literatura dziecięca
Mieczysław Godyń
las baśń dla dzieci

Klasyka :) Cudo w wielkim formacie. Szkoda, że to już biały kruk.

Niestety, oddana "w rodzinę". Najpiękniejsza książka z mojego dzieciństwa. Bez powodzenia poszukuję takiej (albo chociaż podobnej) dla mojej córeczki...
Ktoś? Coś?

To najwspanialsza książka mojego dzieciństwa.
Gdyby ktoś wiedział gdzie można ją zdobyć to bardzo proszę o kontakt!

Cudowna, fascynująca, wyjątkowa. Można godzinami wpatrywać się w szczegółowe obrazki, które same w sobie tworzą historię. Zdecydowanie była to książka mojego dzieciństwa. Do tej pory jak tylko wpadnie mi w ręce uwielbiam ją przeglądać. 100% podróży do leśnej krainy!

Trochę przerażające były niektóre obrazki, a trochę śmieszne. Na pewno fascynujące. Także wydanie było ciekawe bo przypominało trochę walizkę. Z perspektywy dziecka, fajna rzecz

• Dzieciństwo
  • Chcę w prezencie
  • Półka Agnieszki
  • Przeczytam starszakowi
  • Do kupienia - dziecięce
  • Biblioteczka Emilki

Dodaj cytat z książki Podróż do leśnej krainy