Królewna Śnieżka

1997-01-01
1997-01-01
83-7123-226-8
śnieżka walt disney

Okładka książki Piotruś Pan. Audio Musical James Matthew Barrie, Jeremi Przybora
Piotruś Pan. A... James Matthew Barri...
Okładka książki Listy na wyczerpanym papierze Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora, Magda Umer
Listy na wycze... Agnieszka Osiecka, ...

Ulubiona bajka czytana przez nas wieczorem. Typowa Disneya o Królewnie Śnieżce.

Ulubiona bajka czytana przez nas wieczorem. Typowa Disneya o Królewnie Śnieżce.

Lustereczko, powiedz przecie...

Piękna czarnowłosa dziewczyna o imieniu Śnieżka, zła macocha, zaczarowane zwierciadło, zazdrość, gajowy, las, siedmiu krasnoludków, zatrute jabłko, szklana trumna, pocałunek prawdziwej miłości, wyrwanie się z objęć śmierci.Tak, jestem przekonana, że ta baśń jest znana bardzo dobrze każdemu dziecku i nie tylko (!) na całym świecie !

Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by odświeżyć sobie lekturę tej pięknej, wzruszającej baśni. Szczególnie, że wydawnictwo Hachette oferuje nam tak piękne wydanie, z prześlicznymi ilustracjami Bena Butchera i tekstem w formie wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej, który sprawia pozytywną niespodziankę dla czytelnika i ułatwia lekturę, aż szkoda że książeczka tak krótka i że tak szybko koniec lektury następuje!

Ja z wielką przyjemnością odświeżyłam sobie ten klasyk baśniowy i mogę go Wam w tej odsłonie z całego serca polecić. Warto przeczytać tę opowieść wspólnie z dziećmi, to wspaniała forma wspólnego spędzania czasu ! Polecam z całego serca !

A wydawnictwu Hachette bardzo, bardzo dziękuję za egzemplarz do recenzji.

Lustereczko, powiedz przecie...

Ale nic...

W wersji Disneya, dokładnie tak narysowana. Zobrazowana jak papierowa wersja katowanej przeze mnie bajki. W okresie dziecięcym, moja ulubiona. Jak urosłam, pokochałam inne księżniczki tej wytwórni.

,,na pamiątkę Wspaniałej Eluni

(mojej siostrze)
i Kochanemu Marcinkowi
(mnie)
niania Aleksandra"

Jako "Blanche Neige" córeczkom , ale i trening językowy dla mnie ;)

Jako "Blanche Neige" córeczkom , ale i trening językowy dla mnie ;)

Bajka, którą znam na pamięć. Cudowna historia miłości, dobra zwyciężającego zło. Ideał.

W dzieciństwie bardzo lubiłam czytac książeczki Disneya ;)
Podobały mi się i znam je na pamięc ;)
Polecam...!

W dzieciństwie bardzo lubiłam czytac książeczki Disneya ;)
Podobały mi się i znam je na pamięc ;)
Polecam...!

• Dzieciństwo