Okładka książki Biznesowy savoir - vivre. Wszystko, co szanujący się biznesmen o etykiecie wiedzieć powinien Barbara Pachter
Barbara Pachter Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Onepress
2008-01-01
2008-01-01

Okładka książki Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości Sławek Muturi, Robert Zduńczyk
Wolność finans... Sławek Muturi, Robe...
Okładka książki Szkoła Biznesu Robert Toru Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Szkoła Biznesu Robert Toru Kiyosak...
Okładka książki Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych Witold Antosiewicz, Grzegorz Turniak
Praktyczny por... Witold Antosiewicz,...

Elementarz zasad savoir-vivre, natomiast jeśli ktoś chciałby poszerzyć swój wachlarz wiedzy (poza podstawy),to zdecydowanie powinien poszukać dodatkowej literatury.

Rady typu: "nie wrzucaj kostek lodu do zupy", "na spotkaniu biznesowym nie zjawiaj się w stroju narodowym"....bez komentarza

Podany w przystępnej formie zbiór najbardziej podstawowych zasad zachowania w kontaktach z innymi. Ponieważ przedstawione zasady należą do najbardziej podstawowych, są też najbardziej oczywiste. Dobrze wychowani ludzie nie znajdą tutaj może nic NOWEGO, ale uważam, że podstawy - nawet te, które znamy - warto sobie raz na jakiś czas odświeżyć.
Tłumaczenie książki jest bardzo dobre, przykłady są dostosowane do polskich realiów - na przykład w dziale o interpunkcji w korespondencji e-mailowej.

Tłumaczenie książki jest bardzo...

Warto znać tę wiedzę.

Warto znać tę wiedzę.