Historia I wojny światowej 5. Gallipoli i Bliski Wschód 1914-1918

historia
978-83-7510-479-0
Jerzy Kozłowski
historia I wojna światowa

Książka jest częścią sześciotomowego cyklu poświęconego pierwszej wojnie światowej, wydanej w Polsce przez Wydawnictwo Rebis. Tematyka niezwykle ciekawa, w Polsce raczej mało znana, kojarzona chyba tylko z Gallipoli i słynnym Lawrencem z Arabii. A i tam działy się przecież istotne rzeczy w kontekście Wielkiej Wojny. Duże słowa uznania należą się autorowi, Edwardowi...

Dyskusje

• Historia