Niebo wojny. Zapomniane bitwy powietrzne frontu wschodniego

Krzysztof Janowicz Wydawnictwo: Napoleon V historia
Napoleon V
historia I wojna światowa samoloty front wschodni
historia
historia I wojna światowa samoloty front wschodni

"Przed operacją Cytadela"
Krzysztof Janowicz autor książki nie jest zawodowym historykiem. Jest pasjonatem z zamiłowania i pisze książki z lotnictwem w temacie. Publikacje stoją na wysokim poziomie i czyta się je znakomicie. Szeroki wybór źródeł zarówno radzieckich i niemieckich pozwala na wyważoną opinię. Niejednokrotnie autor polemizuje z doniesieniami pilotów badając...

• Historia
  • II wojna światowa