Pielęgnowanie roślin pokojowych

David Longman Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne flora i fauna
THE CARE OF HOUSE PLANTS
83-09-01559-3
Halina Gutowska, Inga Szwedler.
Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
pielegnacja kwiatów
THE CARE OF HOUSE PLANTS
flora i fauna
83-09-01559-3
Halina Gutowska, Inga Szwedler.
pielegnacja kwiatów

Jedna z najlepszych książek tego typu. Całkiem spora baza roślin z ilustrowanymi wskazówkami jak postępować z rośliną i jak rozpoznawac choroby i radzić sobie z nimi.

Przydatna.

Póki co najlepszy poradnik o roślinach pokojowych jaki widziałem, polecam.

To była moja ulubiona książka (format albumowy) o roślinach pokojowych. Ich wybór nie jest duży, ale są tu chyba najbardziej popularne gatunki, ich zdjęcia z dokładnym opisem - każda roślina na dwóch stronach. Opis prosty, ale cenne wskazówki. Dzięki niej nauczyłam się dobrze dbać o rośliny w domu.
Książka ma jeszcze drugą część, z mniej popularnymi roślinami.

Książka rewelacyjna!!!
Polecam bardzo wszystkim miłośnikom roślin w domu. Przynajmniej większość z roślin które ja posiadam jest szczegółowo opisana - wszystko, jak rozmnażać, czego potrzebują, czego unikać, jak ewentualnie rozpoznawać choroby itp.
Książka znakomita.

Książkę szczerze polecam wszystkim miłośnikom roślin pokojowych. Napisana jest niezwykle przystępnie, a wszelkie porady dotyczące pielęgnacji oraz radzenia sobie z chorobami i problemami wytłumaczone są wręcz po mistrzowsku - każdy amator będzie czuł się pewniej mając pod ręką ten przewodnik.

Muszę przyznać, że chwilę zastanawiałam się nad oceną - a to z faktu, iż jedyne,...

Książka bez której nie przeżyłyby moje roślinki domowe.

• Poradniki
  • Rośliny
  • Moja biblioteczka
  • POSIADAM
  • Rośliny, drzewa 🌲🌳⚘🌷🍀
  • Dom i ogród
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pielęgnowanie roślin pokojowych