Zawsze przy mnie stój

Okładka książki Zawsze przy mnie stój
Carolyn Jess-Cooke Wydawnictwo: Otwarte fantasy, science fiction
2010-12-03
978-83-7515-137-4
Małgorzata Kafel
Anioł

Nie do końca moja tematyka, a jednak wyciągnęłam się w historię Margot...z każdą stroną coraz bardziej ciekawa jak potoczy się jej los m, co się wydarzy. Nie jestem zawiedziona, dobrze się czytało. Taka chwila refleksji też dla siebie... Polecam

2061

O tej historii mam mieszane odczucia. Z jednej strony pomysł bardzo ciekawy, ale powiedziany ze zbyt dużym udziałem fantastyki i przez to stracił w biegu stron całą lekkość i magię.

Co za fantastyczna książka :O
Czasem trafiam na takie perełki i to jest zdecydowanie jedna z nich!
Pięknie napisana, a ponadto niezwykle emocjonująca i wzruszająca. Ogromnie rzadko zdarza mi się płakać podczas czytania. Tu płakałam. I czułam niesamowity wachlarz emocji. Właśnie - czułam emocje! Ból, współczucie, nadzieję, wzruszenie, radość, rozpacz, napięcie... Cudowny...

Zadaje ważne pytania (co by było, gdybyś był swoim włąsnym aniołem stróżem? i zmusza do zdystansowania się wobec swojego życia), ale jest nieprzyjemnie jednostronna. Hilda Marx? Dziewczyna satanistka? Nikt nie rodzi się zły. Anielskość w tej książce jest zbyt... Ludzka.

Wciągająca od pierwszej strony. Piękna, wzruszająca.

Dałabym więcej gwizdek, ale za to antyaborcyjne pier******* daję 2 gwiazdki. Nie polecam marnować czasu na to.

Margot po swojej śmierci wraca na Ziemię jako swój anioł stróż. Teraz musi przeżyć swoje życie jeszcze raz, tym razem stojąc z boku i przyglądając się, jak ponownie popełnia te same błędy... A może jednak nie? Może da radę zmienić niektóre decyzje swojego życia i uratować samą siebie?

Piękna. Wzruszająca. Dająca do myślenia. Miliony słów i myśli kłębi się we mnie po...

Ciepła, ciekawa historia. Przeczytałam ją bardzo szybko, być może jeszcze wrócę.

Historia kobiety, która po śmierci wraca na świat pod postacią własnego Anioła Stróża aby mogła jeszcze raz spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy.
Wzruszająca i piękna historia o drodze zranionego serca, do wybaczenia, zrozumienia i pojednania ze światem, a przede wszystkim z samą sobą.

Początek bardzo fajny. Dobrze się czytało. Potem niestety zrobiło się nudnawe i poszła w odstawkę.

3 087
    2 092