rozwińzwiń

Wehikuł Czasu 2. Ostrze gilotyny

Okładka książki Wehikuł Czasu 2. Ostrze gilotyny Arthur Byron Cover
Okładka książki Wehikuł Czasu 2. Ostrze gilotyny
Arthur Byron Cover Wydawnictwo: ALFA Seria: Wehikuł czasu fantasy, science fiction
fantasy, science fiction

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Tajemnica gadającej czaszki Robert Arthur, Alfred Hitchcock
Ocena 6,8
Tajemnica gada... Robert Arthur, Alfr...
Okładka książki Święty Graal, Święta Krew Michael Baigent, Richard Leigh, Henry Lincoln
Ocena 6,5
Święty Graal, ... Michael Baigent, Ri...
Okładka książki Latający Cyrk Monty Pythona - tylko słowa. Tom 1 Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin
Ocena 8,1
Latający Cyrk ... Graham Chapman, Joh...

Jesteś we Francji w czasie rządów terroru. Masz do dyspozycji wehikuł czasu. Co z nim zrobisz?
Książka wyróżnia się na tle innych. Zwłaszcza swoją formą. Można się rzeczywiście poczuć jak w XVIII Francji. Możliwość własnych wyborów jest genialna. Fabuła też jest ciekawa. Bardzo polecam

"Czy masz przy sobie czerwony szalik" ;)

"Czy masz przy sobie czerwony szalik" ;)

Pamiętam tylko tyle, że bardzo mi się podobała, ale to było lata świetlne temu, kiedy byłam piękna i młoda ;-)

Dobra dla zabicia czasu. Nie tak wciągająca jak inne książeczki z tej serii, ale całkiem przyzwoita :) Czyta się szybko, jest dość prosta, jednak fabuła na mnie wrażenia nie zrobiła.

Z czasów kiedy "na komputer" albo "na video" chodziło się do kogoś, a jak miałeś to byłeś gość.

• Fantastyka
  • 2021