Wehikuł Czasu 4. Pierścienie Saturna

Okładka książki Wehikuł Czasu 4. Pierścienie Saturna
Arthur Byron Cover Wydawnictwo: ALFA Seria: Wehikuł czasu fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Wehikuł czasu
ALFA
1990-01-01
1990-01-01
837001321X
Gra paragrafowa paragrafówka Wehikuł czasu

Książka tak jak poprzednia część, którą przeczytałam bardzo mi się podoba. Tym razem przenieśliśmy się w przyszłość żeby nawiązać kontakt z obcymi. Możliwość decydowania o wydarzeniach w książce jest bardzo ciekawa. Fabuła wciąga. Bardzo się cieszę że znalazłam tę książkę na strychu bo na prawdę było warto

Forma książki bardzo ciekawa :) Na wakacje jak znalazł- mała, poręczna i czyta się naprawdę szybko.

Bardzo lubię tę książkę ale głównie za ciekawą formę bo treściowo nie jest ona wybitna.

Słabiutkie. Forma ciekawa, ale sama książka nudna.

Moja ulubiona z tej serii

• Fantastyka
  • Dziecięca/ Młodzieżowa