Jak żyć z ADHD. Nadpobudliwość psychoruchowa z zaburzeniami uwagi w świetle najnowszych badań

Edward M. HallowellJohn J. Ratey Wydawnictwo: Media Rodzina nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Delivered from distraction. Getting the most out of life with attention deficit disorder
Krzysztof Puławski
Media Rodzina
ADHD
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Krzysztof Puławski
ADHD

Wciągająca jak dobra powieść, a z drugiej strony można ją czytać na wyrywki. Każdy rozdział w innym czasie.
Prosty, jasny przekaz.
Wyjaśnienie najważniejszych kwestii i problemów.
Dodająca otuchy i napawająca nadzieją :)
Najbardziej za nią przemawia fakt, że autor sam ma ADHD więc wie o czym pisze, a nie opiera się jedynie na wiedzy wyuczonej.

Kolejna książka autorów klasyka, który na polskim rynku ukazał się pod tytułem "W świecie ADHD". Pozycja wciąż dobra, jednak od świetnego poprzednika znacznie gorsza. Czytając nie mogłem odeprzeć wrażenia, że wydanie jest tylko odrywaniem kuponików od sukcesu pierwowzoru.

Mnóstwo rzeczy w porównaniu z "W świecie ADHD" się powtarza, autorzy położyli większy nacisk na...

• ADHD
  • Chcę w prezencie