Kontuzja

literatura piękna
2004-01-01
83-05-13367-2
rak piersi pokonanie choroby

Książka napisana w formie pamiętnika. Od początku wydała mi się inna od tych, które do tej pory czytałem. Odniosłem wrażenie, że to książka bardzo dojrzała w przekazywanej treści. Wynikało to z racji wewnętrznych zmagań i analiz jakie rozgrywały się u narratorki oraz – według mnie – specyficznej formy. Oprócz tego ogromna złożoność zdań wymuszała duże skupienie uwagi....

Co dzieje się w twojej głowie ,gdy wyczujesz mały guzek w piersi? Gdy czekasz na wizytę,diagnozę,operację...Książka o życiu,strachu,rozpaczy ale i o walce,nadziei,miłości.Forma monologu wewnętrznego nieco nużąca.

• ***Posiadam***
  • ZielGora