da Vinci

Okładka książki da Vinci
Francesca Debolini Wydawnictwo: HPS, Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A. Seria: Klasycy Sztuki sztuka
sztuka
Klasycy Sztuki
HPS, Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A.
2006-01-01
2006-01-01
Agata Ferens
malarstwo włoskie

więcej Więcej

Publikacja słaba. Główną jej zaletą są reprodukcje dzieł mistrza. Niestety, sama treść wydaje się być bardzo zdawkowa, często powtarzająca się i trochę o niczym. Spodziewałam się więcej materiału biograficznego słynnego Leonarda, a skończyło się na czymś w stylu notatki w Wikipedii. Jeśli ktoś naprawdę chce poznać twórczość renesansowego artysty, lepiej sięgnąć po coś innego.

• Historia sztuki
  • Historia Sztuki
  • Sztuka
  • 2015
  • Malarstwo
  • Lit. faktu

Dodaj cytat z książki da Vinci