Cecylka Knedelek Tom 1

przepisy dzieci
kulinaria, przepisy kulinarne
978-83-7558-259-8
przepisy dzieci

Bardzo ciekawa, choć nie najmłodsza już, propozycja dla najmłodszych. Mamy naszych małych kucharzy znajdą tu proste i ciekawe przepisy, które dzieci będą mogły same wypróbować, przy naszym nadzorze i lekkiej pomocy (szatkowanie np.).
Nie są to przepisy nowe. Cecylka i jej przyjaciółka Waleria nie znają modnych pojęć typu "dieta", "kuchnia molekularna", "Proteiny" czy...

Nie wiem co podoba mi się bardziej piękne ilustracje czy bardzo proste, przystępne przepisy :)

Fajna ksiązka kucharska

2058

Fajne przepisy na kolorowe, radosne dania i cudne historie do czytania.

• Dla dzieci
  • Gatunek: Kulinarne