Survival po polsku

F-ma Tomczak
survival poradnik
hobby
survival poradnik

Nie no szału nie ma, ale momentami nawet wciąga. Parę niefajnych rzeczy jak zakopywanie śmieci i uciskanie miejsc, które w kilka minut mają dać pełny odpoczynek. Ale ogółem książka warta polecenia!

esencja survivalu. nic dodać nic ująć.

Nie będę się rozwodzić - to było niesamowite przeżycie: mam najnowsze wydanie z 2015 roku! Jeśli ktoś ocenia książkę po ilości udzielonych porad technicznych, to zupełnie nie rozumie, co znacza porady duchowe. Dzieli je przepaść - doceniłam to, i mój brat, i chłopak.

Krisek jest moim idolem!

To nie jest książka dla każdego, głównie dlatego, że nie jest w pełni pisana jako poradnik. Wydanie 3 (z 2015 roku), bo o nim napiszę zostało rozbudowane o nowe przemyślenia i informacje. Warto ją posiadać w swoich zasobach, tym bardziej że w bieżącym roku, aż dwóch polskich autorów ze stowarzyszenia Polska Szkoła Survivalu wydało publikacje o survivalu.
Dobrze...

Pierwsza poważna książka o survivalu, jaką miałem okazje przeczytać 13 lat temu. Mimo wielu zalet, miała jedną wadę: sposób sklejenia i wydania książki - spowodował że bałem się ją czytać, aby się nie rozleciała. Moje wydanie miało jeszcze foliową okładkę niczym zeszyt z PRL. Słyszałem że autor pracuje nad nowym wydaniem, z chęcią kupię.

Jedna z najmądrzejszych książek jakie czytałem.

Błędem jest podchodzenie do niej jak do typowego poradnika survivalowego.

Oczywiście tę rolę spełnia doskonale, ale chodzi mi o to, że ta książka to jeszcze dużo, dużo więcej, a podejście do tematu nie jest czysto teoretycznym wykładem, a podzieleniem się cząstką swojej ogromnej mądrości przez niezwykłego człowieka.

"Minus"...

Polecili mi znajomi. Najciekawsze było to, że różnili się oni gustami bardzo, a tu byli zgodni. Konkluzja była jedna: jest w tym jakaś pozytywna magia, za którą chce się pójść. Maciek (15 lat) powiedział, że autor na pewno ma nicka Gandalf. "Kolos"(27) powiedział, że ta książka trzymała jego formę w Afganie. Marta (22) orzekła, że zmądrzała.

Powoli kończy sie rok 2015. Już...

Zawiera cenne i pożyteczne informacje, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, nie tylko związanych z zagrożeniem życia, lecz występujących w dniu codziennym.

100% merytoryki. Sam autor prowadzi kursy na instruktora survivalu, więc jest to pozycja obowiązkowa w kanonie lektur kandydatów na zawodowy survival.

Bardzo dobra publikacja. Autor znany z charyzmatycznego ducha przywódcy idealnie opisał wiele aspektów, nie tylko z dziedziny survivalu, ale też życia codziennego. Książka warta co najmniej dwa razy tyle, ile podają księgarnie. Polecam rodzinom aktywnym fizycznie.

• Survival
  • Chcę w prezencie
  • 2014
  • 9 - Biblioteczka E-booków
  • Dla przyjaciół

Dodaj cytat z książki Survival po polsku