Survival po polsku

F-ma Tomczak
hobby
survival poradnik

Kup książkę

esencja survivalu. nic dodać nic ująć.

Nie będę się rozwodzić - to było niesamowite przeżycie: mam najnowsze wydanie z 2015 roku! Jeśli ktoś ocenia książkę po ilości udzielonych porad technicznych, to zupełnie nie rozumie, co znacza porady duchowe. Dzieli je przepaść - doceniłam to, i mój brat, i chłopak.

Krisek jest moim idolem!

To nie jest książka dla każdego, głównie dlatego, że nie jest w pełni pisana jako poradnik. Wydanie 3 (z 2015 roku), bo o nim napiszę zostało rozbudowane o nowe przemyślenia i informacje. Warto ją posiadać w swoich zasobach, tym bardziej że w bieżącym roku, aż dwóch polskich autorów ze stowarzyszenia Polska Szkoła Survivalu wydało publikacje o survivalu.
Dobrze wydrukowana...

Pierwsza poważna książka o survivalu, jaką miałem okazje przeczytać 13 lat temu. Mimo wielu zalet, miała jedną wadę: sposób sklejenia i wydania książki - spowodował że bałem się ją czytać, aby się nie rozleciała. Moje wydanie miało jeszcze foliową okładkę niczym zeszyt z PRL. Słyszałem że autor pracuje nad nowym wydaniem, z chęcią kupię.

Jedna z najmądrzejszych książek jakie czytałem.

Błędem jest podchodzenie do niej jak do typowego poradnika survivalowego.

Oczywiście tę rolę spełnia doskonale, ale chodzi mi o to, że ta książka to jeszcze dużo, dużo więcej, a podejście do tematu nie jest czysto teoretycznym wykładem, a podzieleniem się cząstką swojej ogromnej mądrości przez niezwykłego człowie...

Polecili mi znajomi. Najciekawsze było to, że różnili się oni gustami bardzo, a tu byli zgodni. Konkluzja była jedna: jest w tym jakaś pozytywna magia, za którą chce się pójść. Maciek (15 lat) powiedział, że autor na pewno ma nicka Gandalf. "Kolos"(27) powiedział, że ta książka trzymała jego formę w Afganie. Marta (22) orzekła, że zmądrzała.

Powoli kończy sie...

Zawiera cenne i pożyteczne informacje, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, nie tylko związanych z zagrożeniem życia, lecz występujących w dniu codziennym.

100% merytoryki. Sam autor prowadzi kursy na instruktora survivalu, więc jest to pozycja obowiązkowa w kanonie lektur kandydatów na zawodowy survival.

Bardzo dobra publikacja. Autor znany z charyzmatycznego ducha przywódcy idealnie opisał wiele aspektów, nie tylko z dziedziny survivalu, ale też życia codziennego. Książka warta co najmniej dwa razy tyle, ile podają księgarnie. Polecam rodzinom aktywnym fizycznie.

świetna książka dla interesujących się tematyką survivalu. Zagadnienie traktuje nie tylko czysto technicznie w sensie co i jak ale również od strony niejako samego stylu życia i podejściu do survivalu. Polecam każdemu zainteresowanemu tą tematyką.

Dodaj cytat z książki Survival po polsku