Tyłem do przodu

Okładka książki Tyłem do przodu
Amy MindellArnold Mindell Wydawnictwo: Wydawnictwo Pedagogiczne ZNP nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Riding the horse backwards
Wydawnictwo Pedagogiczne ZNP
2005-01-01
1998-01-01
Henryk Smagacz
psychoterapia metody

To moje początki z psychologią procesu czytanie tej książki jako pierwszej było nie złym wyzwaniem. Nie jest proste przerzucenie się na jego koncepcje po tej lekturze chociaż daje obraz terapii. Przeczytałam jego kolejne książki i jest już znacznie lepiej.

Dodaj cytat z książki Tyłem do przodu