Koszmarny Karolek. Arcydożarte żarty

Okładka książki Koszmarny Karolek. Arcydożarte żarty Francesca Simon
Okładka książki Koszmarny Karolek. Arcydożarte żarty
Francesca Simon Wydawnictwo: Znak Cykl: Koszmarny Karolek - żarty literatura dziecięca
literatura dziecięca
Koszmarny Karolek - żarty
Horrid Henry's Mighty Joke Book
Znak
2009-07-16
2009-07-16
9788324012053
Maria Jaszczurowska

Żal.pl w stylu: "dlaczego biblioteka jest najlepszym miejscem na wymiotowanie? Bo tam lubią tych, co zwracają", do tego powtórkowe, bo kilka tych durnoctw się powtarza.

"UWAGA!
Zbyt ordynarne dla rodziców" - tak głosi napis na okładce.

Dziękuję, zostałam ostrzeżona. Ale stwierdzam, że nie jest tak źle. Jest to zbiór mniej lub bardziej głupich dowcipów. Parę razy się uśmiechnęłam.
I znam lepszą wersję dowcipu "co myśli pies, gdy idzie przez pustynię" ;) .

"UWAGA!
Zbyt ordynarne dla rodziców" - tak głosi napis na okładce.

I znam lepszą wersję dowcipu "co myśli pies, gdy idzie przez pustynię" ;) .

Zabawna książka dla dzieci ze starszych klas podstawówki, chociaż trochę nie wychowawcza.

Książki z żartami nie są takie fajne

Książki z żartami nie są takie fajne

Arcy dożarte i super ekstra śmieszne

Arcy dożarte i super ekstra śmieszne

To jest super. Ktoś kto lubi żarty lub kawały niech poczyta tę książkę . Polecam kasius11

Może być.

Może być.