Mądrzejsze niż myślisz

Paul LoebSuzanne Hlavacek Wydawnictwo: Bertelsmann Media poradniki dla rodziców
Smarter Tan You Think
Joanna Figlewska
Pies wychowanie tresura szkolenie

Okładka książki Mądrzejsze niż myślisz Paul Loeb, Suzanne Hlavacek
6,7
Mądrzejsze niż... Paul Loeb, Suzanne ...

Próbowałem na tej książce wychować trzy psiaki. Niestety, jedynie pierwszy dał się delikatnie wytresować. reszta wolała zostać rozrabiakami. Książka dosyć dobra, jednakże na rynku istnieje o wiele więcej bardziej "praktycznych" książek.

Książka bardzo przydatna, zawiera dużo cennych wskazówek jak nauczyć swojego psa by był posłuszna i taki jakiego chcemy mieć.Dowiadujemy się jak powinniśmy się z naszym psem kontaktować by on nas zrozumiał i my jego.Psy to naprawdę mądre stworzenia sama byłam zaskoczona w jak szybkim tempie mogłam dzięki radą autora nauczyć mojego psa posłuszeństwa i nie tylko.
Polecam...

• Na sprzedaż/wymianę
  • 2012 r
  • Kocham Psy
  • W kolejce - PSY
  • 2018
  • Wymienie

Dodaj cytat z książki Mądrzejsze niż myślisz