Zagubiony w czasie

Okładka książki Zagubiony w czasie
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2011-02-04
Michał Jankowski
rodzina wypadek uczucie

więcej Więcej

Ponad 200 książek ma w swoim dorobku Nora Roberts, a ja przeczytałam dopiero pierwszą z nich. I to jeszcze jakąś z motywem fantastycznym - podróży w czasie.
Z opinii wynika, że jest to raczej jedna ze słabszych książek tej autorki.
Oceniłam ją jako dobrą.
Jedną gwiazdkę odjęłam za fantastykę, jedną dodałam za bardzo bezpośrednie opisywanie i nazywanie uczuć i emocji...

Autorka opisuje dwie historie. Przyznaję, że przeczytałam połowę czyli całą jedną z nich. Kiedy zaczęłam czytać drugą, natknęłam się na powtórzony ten sam schemat. Generalnie powieść (jak dla mnie) banalna i po prostu nudna...

Wciagajaca książka jak każda tej autorki.Polecam serdecznie.

bombowe
niesamowite
surrealistyczne
niebezpieczne
ja chce jeszcze raz to przeczytać
( czytałam już trzy razy)

Czy wyprawa na kompletne pustkowie może być lekarstwem dla zranionej duszy? Czy to właśnie na bezludziu można znaleźć wartościowego człowieka? Gdzie osoba musi się znaleźć, żeby odnaleźć swoją drugą połówkę? I przede wszystkim- ile jest dla miłości w stanie poświęcić?

Zagubieni w czasie jest to powieść podzielona na dwie historie. Więzień czasu i Zagubiony w czasie.
...

Pomysł świetny (zaczyna się od tego, jak pan z wieku XXIII przybywa do wieku XX i zachwyca się prostotą świata i... drewnem), gorzej z wykonaniem, ale czego się spodziewać po królowej amerykańskiego romansu? Fajne to było, takie relaksujące i odciągające od szarej, dobijającej rzeczywistości.

Na półkach: , , , ,

"Zagubiony w czasie" jest krótką książką, którą czyta się błyskawicznie. Po przeczytaniu opisu z okładki, spodziewałam się zupełnie czegoś innego, co nie oznacza ,że książka jest zła. Wprost przeciwnie - jest mega super. Zlatuje trochę harlequinem , z elementami sf ale naprawdę dobrze się ją czyta, historia też bardzo fajna. Więc jak na romans przystało wszystko musiało się...

dawno nie czytałam tak pozytywnej książki o miłości. Polecam

Nietypowa jak na Norę Roberts książka, romans i fantastyka w jednym. Z racji motywu podróży w czasie dość dziwnie mi się czytało jednak ogólnie książka jest niezła.
Drugi tom historii nosi tytuł "Spirala czasu". Obie opowieści możemy znaleźć także w książce "Zagubieni w czasie"

Kolejna książka Nory Roberts która mnie nie zawiodła. Bardzo ciekawa historia, która wciąga. Myślałam że druga opowieść będzie nudniejsza, bo podobna do pierwszej (samotna dziewczyna, góry i facet z przyszłości), ale myliłam się - była tak samo wciągająca :)

• Nora Roberts
  • Chcę w prezencie