W cieniu milczącej większości

filozofia, etyka
83-88807-93-5
Sławomir Królak
teoria symulakrów

Interesująca analiza definicji "mas" ludzkich. Trafne wywody związane z szeroko pojętym "wycofaniem" oraz trudem określenia czym owa "masa" w ogóle jest... a jest niczym. Książkę raczej polecałbym osobom lubiącym analizować treść i relatywnie barwny język. Co może denerwować to to, iż autor aplikuje całą masę terminów nauk przyrodniczych do sfery funkcjonującej na de facto...

• Socjologia
  • Filozofia
  • 2017
  • Postmoderna
  • Obce
  • 2017

Dodaj cytat z książki W cieniu milczącej większości