Legendy gitary

muzyka
83-85414-05-3
Paweł Marciniak, Krzysztof Sawala
gitara biografia muzyka

Ciekawa pozycja choćby ze względu na detale i szczegółową analizę techniki i stylu gry muzyków.

Książka zawiera biografie 36 wybitnych muzyków, omawia ich technikę gry, charakterystyczne frazy, sprzęt i nagrania . Plusem jest też dodatek przy każdej biografii ulubione licki danego artysty w nutach i tabulaturze . Ciekawa pozycja

• Muzyczne
  • [I]Szukam e-booka lub książki
  • Muzyka
  • Przeczytane/Nie posiadam

Dodaj cytat z książki Legendy gitary