Kapitanowie

rejs żeglarstwo podróż
literatura piękna
83-86976-69-1
rejs żeglarstwo podróż

Wspaniale napisana książka. Uwielbiam czytać książki o tematyce morskiej. Jestem bardzo miło zaskoczony. Warto przeczytać.
Polecam

Ciekawa, bo uwielbiam żeglować. Ogólnie rzecz biorąc jednak trochę bez zaskoczenia. Ot zwykła historia typu... wstałem rano, poszedłem po bułki a potem do pracy.
Niemniej dla wielbicieli żeglarstwa, którzy będąc na lądzie chcą poczuć się jak na morzu - to pozycja obowiązkowa!

Czytałam tą rewelacyjną książkę z wypiekami na twarzy, aż do ostatniej strony. Wciągająca, fascynująca, jedna z najlepszych powieści o tematyce marynistycznej jaką dotąd czytałam.

Ta książka to autentyk. Wspaniała przygoda napisana przez kogoś, kto świetnie zna temat.

• Żeglarstwo
  • Śródziemnomorskie