Najskrytsze tajemnice

1997-01-01
Mariusz Ferek
tajemnice przeszłość uczucia

2041

Wielokrotnie powtarzam, że pani Brown pisze bardzo nierówno. Niektóre książki Autorki zajęły już na stałe miejsce na mojej półce i nie oddam ich nikomu ;) Inne oddaję bliźnim przy pierwszej lepszej okazji. Ta książka już "poszła do ludzi"...

Ciekawa książka, ma kilka zaskakujących zdarzeń. Przyjemnie się czytało.

Ciekawa książka, ma kilka zaskakujących zdarzeń. Przyjemnie się czytało.

Moim zdaniem przyjemny romans z domieszką kryminału chyba jak wszystkie książki Sandry Brown. Tym razem mamy do czynienia z romansem i niewyjaśnioną zbrodnią z dawnych lat. Córka postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka swojej matki i dowiedzieć się kto jest winny morderstwa jej matki. I znowu się powtarzam pisząc, że książka jest wciągająca od pierwszej strony aż po ostatnią. Na koniec tylko dodam, że oczywiście polecam jej przeczytanie.

Przeczytałam ostatnio książkę, ot tak, dla zabicia czasu, relaksu.
Jest to Romans, czyli w tym przypadku jest facet, kobieta inny facet i ta sama kobieta, spojrzenia, gesty i wyznania. Po kilku latach ta sama sytuacja. Kobieta, facet, ta sama kobieta i inny facet plus wrażenia. A w tym przypadku jest jeszcze pytanie: wyjechać i zapomnieć, czy zostać, kochać i być kochanym.
Jest też część kryminalna, z dużą dozą morderstw, intryg, zemstą i stratami.
Miałam już styczność z twórczością Sandry Brown, w związku z czym przyzwyczaiłam się że ma niepokojący zwyczaj uśmiercać ludzi których polubiłam i życzyłam im jak najlepiej.
Za każdym razem jak do tego dochodzi, ja i tak jestem mocno zaskoczona, choć mogłam się tego spodziewać.
Książka opisuje losy Alex Gaither, osoby która poświęciła wiele lat by dostać odpowiednie kwalifikacje, władzę, która niby dla spokoju umysłu prawniczego i sprawiedliwości chce doprowadzić sprawę tragicznej śmierci z przed dwudziestu pięciu lat do końca i obarczyć winnego jak najgorszym wyrokiem sądu. Dziewczyna przyjeżdża do Miasteczka, gdzie zabójstwo miało miejsce. Pierwsze wrażanie jakie sprawia jest obłędne i mi się spodobało, zagroziła, zaskoczyła i zostawiła. Śledztwo zaczyna od oskarżenia trzech z najbardziej ważnych, wpływowych, znanych i lubianych ludzi w miasteczku. Każdy z nich ma jakąś tajemnice, każdy z nich jest podejrzany, Każdy z nich zaprzecza.

Polecam. c:

Przeczytałam ostatnio książkę, ot tak, dla zabicia czasu, relaksu.

Fragmenty:
• „Znajomość ciemnych spraw innych, chroni nasze własne tajemnice”

Fragmenty:
• „Znajomość ciemnych spraw innych, chroni nasze własne tajemnice”

lekki romans

lekki romans

Bardzo skąplikowana historia, która do ostatniej chwili nie daje odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Dobra książka, trzyma w napięciu. Polecam

• Sandra Brown
  • 2017