Twarz z przeszłości

literatura piękna
9788373911987
Maciej Raginiak
przeszłość uczucia rodzina pamięć

Jak kto jest jak nic nie pamiętasz, jak przyrządzałeś herbatę, w co się ubierasz, co za swetry lubisz.
Masz luki w pamięci, nic nie wiesz o sobie, kim jesteś!!
Casey spędziła swój czas w szpitalu psychiatrycznym, zamknięta od świata cierpi na amnezję, nie wie jakie jej życie było, czy z kim była.
Musi się dowiedzieć wszystkiego od swoich najbliższych.
Dramatyczna,...

Książka bardzo wciąga, przeczytałam ją w jeden wieczór. Trzyma w napięciu do samego końca. Gorąco polecam!

Książka wciąga od pierwszych stron, czyta się ją błyskawicznie. Serdecznie polecam!!

Książka kiepska. Słabe dialogi, wszystko przewidywalne, żadnego napięcia. Książka w niczym mnie nie zaskoczyła, dobrnęłam do końca bardziej dla upewnienia się, że skoczyło się tak jak myślałam. Język pisarki jakiś taki infantylny, wszystkie postaci, dialogi i sytuacje strasznie spłycone, no jakoś nie urzekła mnie ta historia kompletnie. NIE POLECAM.

Książka wzięta z półki bibliotecznej tak na czuja ,trochę i okładka przyciągnęła.
Casey, młoda i piękna kobieta, trafia do szpitala psychiatrycznego. Kiedy opuszcza jego mury, cierpi na amnezję. Casey wie, że jej wcześniejsze życie kryje jakąś tajemnicę, ale nikt - poza ukochanym - nie chce z nią o tym rozmawiać. Z dnia na dzień dziewczyna dowiaduje się coraz więcej o...

Bardzo ciekawy pomysł,trochę gorsza realizacja... Od początku domyślałam się zakończenia...No cóż, może czytam zbyt dużo kryminałów? Historia Casey w wciąga, interesuje, intryguje. Autorka sama przypadkowo, bądź też celowo- tego nie wiem, zdradza drobnymi szczegółami, jak zakończy się ta historia. Sam wątek kryminalny jest jeszcze napisany dość znośnym językiem, ale kiedy...

Kiepska książka. Przede wszystkim nie jestem w stanie określić gatunku książki:ani to kryminał, bo tajemnicy żadnej nie było,żadnych dramatycznych wydarzeń, ani powieść psychologiczna bo w niej to tylko "psychologia dla ubogich";)akcja naciągana, wydarzenia wytworzone sztucznie. Zakończenie przewidywalne. Nie polecam

"Twarz z przeszłości" to kolejna książka z biblioteki wzięta raczej "na czuja", bez sprawdzania wcześniej ocen tej pozycji. Tytuł ani autorka nic mi nie mówiło, więc chciałam dać szansę. Wzięłam się za czytanie z nadzieją na "odkrycie roku" wśród autorów. Jednak chyba to staje się powoli zasadą, że książki wybierane na chybił trafił zazwyczaj nie trafiają w me gusta......

Przeczytalam tę książkę 3 razy ;D Fantastyczna !

Jak to jest, gdy nie pamięta tego, co sprawia przyjemność? Jak przyrządzało się herbatę? Z kwaśnym sokiem cytryny, czy z słodyczą złocistego miodu? Czy ciało otulały kaszmirowe swetry, czy bluzy z pluszowym podbiciem? Jakie książki sprawiały przyjemność? Jakie dźwięki, jaki kolory, jakie...Jakie snuło się plany na przyszłość i dlaczego ktoś postanowił to wszystko...

• 2014
  • Z biblioteki
  • Ebook
  • Thriller/Horror/Kryminał
  • Obyczajowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Twarz z przeszłości