Franklin i pani opiekunka

Okładka książki Franklin i pani opiekunka
Paulette Bourgeois Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin Seria: Historyjka z Telewizji literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2007-01-01
32 min.
Patrycja Zarawska

więcej Więcej

Franklin umila nam czas podczas pobytu w szpitalu..

Ach te dzieci: wykorzystają każdego. a na pierwszy ogień pójdzie ten, kto debiutuje w roli ich opiekuna.

Lubimy czytac opowiesci o Franklinie. Starsze dziecko czytalo i młodsze juz słucha. Przygody żółwika, jego rodziny i przyjaciół, to ciekawy sposób na wyjaśnienie dziecku wielu spraw. Czy tu chodzi o wytrwałośc przy nauce jazdy na rowerze, czy umiejetnosc przystosowania sie do nowych sytuacji (szkoła) albo opiekunów (niania i nowa nauczycielka). Miło tez zauwazyc, ze dziecko...

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Wszystkie książki z serii o Franklinie warto przeczytać dziecku. To mądre historie, pokazujące dziecku jak może poradzić sobie ze swoimi problemami, które wcale nie są mniejsze od problemów nas, dorosłych.

niania atakuje

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Przeczytane moim dzieciom
  • Czytam dzieciom
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Dla dzieci
  • Czytane dzieciom

Dodaj cytat z książki Franklin i pani opiekunka