Opowiastki dla małych uszu

Okładka książki Opowiastki dla małych uszu
Joanna Wachowiak Wydawnictwo: BIS literatura dziecięca
literatura dziecięca
BIS
2013-01-01
2013-01-01

więcej Więcej

Bardzo fajne i pouczające opowiadania. Polecam

„Opowiastki dla małych uszu” jest zbiorem ośmiu krótkich opowiadań o różnych zwierzątkach. Znajdziemy tu historie szczęśliwe, lekkie, przyjemne i radosne, jak i te trudniejsze, wymagające wysiłku i poświęceń. Bohaterami są zwierzątka, które znamy i lubimy, w dodatku dla dziecka są o wiele łatwiejsze w odbiorze. Każde opowiadanie to osobna historia, niepowtarzalna, przyjazna...

Krótkie, zabawne, przyjazne i pouczające opowiadanka dla najmłodszych.
Myślę, że świetnie nadadzą się do bajkoterapi.

bardzo przyjemne opowiadania :)

Zbiór krótkich opowiadan na dobranoc z mieszkańcami lasu - w sam raz na dobranoc. Każda opowiastka ma bardzo ładny morał. Książeczka bardziej dla przedszkolaków - 2-4 latkowi myślę, że morał trzeba wyjaśnić. Wg mnie pozycja nadaje się do bajkoterapii wyjątkowo mocno.

Cudowne opowiastki bardzo mądre historyjki

18+ miesięcy, choć wiadomo, że morały nie zostaną jeszcze zrozumiane na tym etapie. :)

Bajeczki bardzo ładnie napisane, każda ma ważny morał (dla nieco większych dzieci). Są jednak bardzo krótkie, więc nawet 1,5-roczne dziecko przed snem chętnie słucha i przed zaśnięciem zwykle zdąży dosłuchać do końca.

Przyjemne, słodkie opowiadania o zwierzątkach dla dzieci. Piękne wydanie i ilustracje. Polecam

"Opowiastki dla małych uszu" to przeurocze i przesympatyczne historyjki z nutą dydaktyzmu, które pokazują dzieciom świat i jego pozytywny wydźwięk. Bohaterami są zwierzątka, dzięki czemu łatwiej przekazać maluchom pewne mechanizmy zachowania i łatwiej o nich opowiadać. Takie książeczki dla dzieci lubię czytać moim córkom najbardziej. Ciepłe, przytulne, pozytywne, kolorowe,...

Bardzo sympatyczne i mądre historie o zwierzętach. Z przesłaniem. Marysi bardzo się podobały.

• Dla dzieci
  • 2020
  • 2018
  • Czytam z dzieckiem
  • Literatura dziecięca
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Opowiastki dla małych uszu