Franklin mały szperacz

Okładka książki Franklin mały szperacz
Paulette Bourgeois Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin Seria: Historyjka z Telewizji literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2004-01-01
32 min.
Patrycja Zarawska

więcej Więcej

Kto szpera i paple ten traci, ooo. Franklin najpierw zachował się źle, ale potem przebił wszystko, bo nie tylko umiał przyznać się do błędu, ale i go naprawić. Godna opowieść.

malewielkieksiazki.blogspot.com

Ciekawski i niecierpliwy, to dwie cechy małego żółwia w tej właśnie opowieści.
Czekanie na przyjęcie urodzinowe i prezenty to trudny czas dla kogoś o takich cechach :) Nawet, jeśli dotyczy to urodzin przyjaciela.
Franklin wprawdzie przypadkiem, ale znajduje przygotowany prezent dla misia i pod wpływem chwili podejmuje kilka decyzji,...

Ta książka jest o małym żółwiu Franklinie. Jest to opowieść o kolejnej przygodzie sympatycznego żółwia. Dowiedziałem się, że nie warto szperać w poszukiwaniu ukrytych prezentów. Mogą z tego wyniknąć kłopoty! Jak każdy lubię otrzymywać prezenty i wolę aby były niespodzianką. Większa radość!!!!
Adam Hajduga
klasa I
lat 6

Nigdy nie czytałam książeczek o tym prześmiesznym żółwiu ale bardzo lubiłam oglądać w dzieciństwie bajki o nim nadawane zawsze we wtorki w porze wieczornej.

• Dzieciństwo
  • Czytane dzieciom
  • 2009 i wcześniej
  • Głośne czytanie z dziećmi
  • 2021
  • Dla szkrabów

Dodaj cytat z książki Franklin mały szperacz