Pyza na polskich dróżkach, cz. 2

2007-05-01
2007-05-01
978-83-10-11315-3
Pyza

Okładka książki Moje książeczki. Księga druga Adam Bahdaj, Czesław Janczarski, Hanna Januszewska, Maria Krüger, Lucyna Krzemieniecka, Jan Edward Kucharski, Irena Tuwim
Ocena 8,4
Moje książeczk... Adam Bahdaj, Czesła...
Okładka książki Moje książeczki. Księga pierwsza Adam Bahdaj, Helena Bechlerowa, Hanna Januszewska, Ada Kopcińska-Niewiadomska, Mirosław Pokora, Anna Świrszczyńska
Ocena 7,9
Moje książeczk... Adam Bahdaj, Helena...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Druga część podróży Pyzy po Polsce. Tym razem bardziej południowa strona. Pyza podziwia krajobraz naszego kraju, wzdycha nad przyrodą, roztkliwia się nad pracą człowieka- pokazuje wartości niezmienne dla wielu Polaków. Ponadczasowa i nie tylko skierowana do dzieci historia.

Obowiązkowa lektura każdego malucha.

Obowiązkowa lektura każdego malucha.

Przeczytane dawno temu, czas wrócić do tej lektury :)

Przeczytane dawno temu, czas wrócić do tej lektury :)

Świetna, zabawna książeczka, w której ilustracji znakomicie oddają charakter treści. Prosta, ale jednocześnie kunsztowna w tej prostocie najlepszej próby.

Dodaj cytat z książki Pyza na polskich dróżkach, cz. 2