Intymność

Okładka książki Intymność Lisa Jackson
Okładka książki Intymność
Lisa Jackson Wydawnictwo: Amber Seria: Wszystko dla Pań literatura obyczajowa, romans
Wszystko dla Pań
Intimacies
Amber
2000-09-01
2000-01-01
Ewa Błaszczyk
romans

2065

Lekki kryminał dla pań, w którym więcej jest z romansu niż z sensacji. Miłość i namiętność okupione cierpieniem i tęsknotą. Wiele rodzinnych tajemnic skrywanych przez lata i jak to w kryminałach bywa nieoczekiwane zakończenie. Akcja toczy się szybko, nie sposób się nudzić, przez co czytanie tej książki nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Po prostu świetna książka! Nie mam co oszukiwać, że uwielbiam czytać romansidła, ale takie z domieszką tajemnicy i zbrodni najnormalniej kocham :)

W "Intymności" stajemy się częścią miasteczka Prosperity. Jest to niewielka mieścina trzymająca się na mapie tylko dzięki dobrze prosperującej firmie Buchanana. W owej firmie swoje miejsce znajduje Brig McKenzie-przystojny, arogancki i wybuchowy 19-latek.

Pierwsza część skupia się głównie na relacjach Briga z córkami Buchanana-Cassidy i Angie. Dziewczyny są siostrami przyrodnimi, różnią się od siebie jak ogień i woda, może jedynie temperament mają podobny. Jedyne co je łączy (oprócz tego samego ojca) to ochota na Briga. Która z nim będzie? Jak rodzi się uczucie? Jakie są skutki spotkań z dziewczynami z "dobrego" domu?
Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w pierwszej części:)

W drugiej części lawirujemy między sekretami, niedopowiedzeniami i półprawdami. Niby wiemy wszystko, a na koniec przekonujemy się że nie wiemy nic. Mamy 3 trupy i żadnego winnego, za to mnóstwo podejrzanych. Rozwikłanie zagadki trwa sporo, ale jak najbardziej warto czytać do końca:)

Sądziłam że to "Bez litości" jest arcydziełem.Muszę przyznać że się myliłam."Intymność" fascynowała mnie od samego przeczytania opisu.Wiedziałam że to będzie coś wyjątkowego i nie zawidołam się.Autorka zachwyciła mnie ponownie, wielokrotnie zaskakując.

W powieści najlepsze jest to że na odpowiedzi, można bardzo łatwo znaleźć odpowiedzi.Jednak nikt się nie wgłębia w zachowania bohaterów na początku, a z nich można bardzo wiele wyczytać.

Postacie są bardzo ciekawe, podobnie jak fabuła- skomplikowane..Chyba tylko Brig i Cass byli tacy zwykli.Reszta osób miała jakiś sekret, coś okropnego i czasami obrzydliwego. Jednak wszystko składa się na cudowną całość.

w tej książce jest zaskoczenie za zaskoczeniem, niespodzianki na każdym kroku :D czy też kartce :D kolejna książka Lisy Jackson, która jest wciągająca, czyta się ja z zapartym tchem i nie chce się przestać, kończąc jeden rozdział mówiłam sobie jeszcze tylko ten jeden, i tak było za każdym razem :D kiedy kończył się rozdział :D jest naprawdę świetna :D

Ciekawe romansidło na samotne wieczory:)

Ciekawe romansidło na samotne wieczory:)

Książka pełna miłości, napięcia.. Tajemnicza, pełna przygód. Mnie porwała i zachwyciła! Rewelacyjna! Polecam! :)

Rewelacyjna książka, czyta się szybko bo trudno się od niej oderwać. Czytelnik znajdzie w niej miłość‚ napięcie‚ przygodę oraz co najważniejsze tajemniczą‚ mroczną i trzymającą w napięciu intrygę.
Polecam :)

Polecam :)

Zagmatwane tajemnice i piękna historia o miłości, zemście, pragnieniach bogaczy.

Książka pozytywnie mnie zaskoczyła i to zakonczenie🙈 Polecam przeczytać

Książka pozytywnie mnie zaskoczyła i to zakonczenie🙈 Polecam przeczytać