Threepenny Memoir: The Lives of a Libertine

biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski
978-0-00-739376-3
Muzyka biografia Anglia

Carl Barat, byly piosenkarz i gitarzysta The Libertines i Dirty Pretty Things, napisal autobiografie. Nie jest typowa biografia, co mnie osobiscie bardzo sie podobalo, bo Carl Barat nie jest typowym czlowiekiem. Pisze z rozbrajajaca szczeroscia o swoich problemach z przyjacielem Peterem Doherty, dlaczego jego zespoly sie rozpadly, o zyciu na trasie, o swoim zyciu generalnie...

• 2k14-15
  • Biografie