Prawdziwa historia Klubu Bilderberg

powieść historyczna
9788375081930
Monika Wyrwas-Wiśniewska
spisek rząd światowy tajemnice historii

Bardzo ważna książka, którą każdy powinien przeczytać. Ocena wynika z dużej ilości suchych informacji, które nieco uprzykrzają czytanie, aczkolwiek bardzo dobrze, że się w tej pozycji znalazły.

Bardzo ciekawa. Nota obniżona ze względu na dużą ilość informacji czysto encyklopedycznych, które mogłyby być w aneksach (np. długie listy członków tych klubów). Ale opisanie samego procesu wpływania najbogatszych na to co się dzieje fenomenalne.

Powiem szczerze, że liczyłem na coś więcej. Istnieją lepsze książki na ten temat

Przeczytałam tę książkę z wielką uwagą i zainteresowaniem.Daniel Estulin ukazuje tajne spotkania najbardziej wpływowych ludzi świata, którzy decydują o losach świata. Czytając "przecierałam" oczy ze zdumienia jak zostaje zaprogramowana nasza rzeczywistość. Polecam gorąco i uważam, że każdy powinien ją przeczytać.

Książka inna niż inne. Otwiera oczy na działając tajne oorganizację i spiski. Liczę na powstawanie większej ilości dzieł w polskim tłumaczeniu o tej tematyce.

Książka jest tak trudna do oceny, jak i trudna jest w odbiorze. Spora ilość nazwisk i miejsc, które polskiemu czytelnikowi mogą (i pewnie będą) wydawać się zupełnie obce, przez co jeszcze trudniej przyswoić treść książki, która pisana jest w sposób podręcznikowy/ naukowy. Czy to jej wada? raczej nie, ot taki sposób narracji, jednak warto mieć to na uwadze przy wyborze...

Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto ceni sobie wolność. Estulin odwalił kawał dobrej roboty, aż dziw bierze, że tak mało osób interesuje się tą tematyką, przecież to nasz świat, nasze życie. To jest rzeczywistość.

Książka, jak piszecie jest faktycznie trudna do czytania, ale fakty w niej zaprezentowane nie podlegają już dyskusji. Warto przeczytać i zastanowić się jak jesteśmy manipulowani przez rządzących, media, i prasę. Oczy się otwierają i człowiek zaczyna czytać między wierszami.
Inicjatorem Klubu Bilderberg był Józef Retinger, jeden z najbardziej znanych i wpływowych masonów w...

Po przeczytaniu posmutniałam, potem pomyślałam, że i tak mamy szczęście, że żyjemy w Polsce, gdzie wszystko dochodzi najpóźniej.
Zastanawia mnie tylko, jak udało się wydać taką książkę i przeżyć jej autorowi. A może już nadszedł czas, żeby zło się ujawniło, dlatego na to pozwolili...

Warto przeczytać, żeby zrozumieć w jakim (światowym) układzie żyjemy. Możliwe, że ta książka przyczyniła się do uruchomienia oficjalnej strony internetowej Bilderbergów: http://www.bilderbergmeetings.org/

• Chcę w prezencie
  • Ebook_Epub