Okładka książki Samobójstwa altruistyczne. Formy manifestacji, mechanizmy i społeczne reperkusje zjawiska
Adam Czabański Wydawnictwo: Nomos nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Nomos
2009-01-01
2009-01-01
978-83-60490723
samobójstwo socjologia

Okładka książki Percepcja zachowań samobójczych: między opiniami a doświadczeniami Adam Czabański, Michał Grzesiak, Teresa Jaśkiewicz-Obydzińska, Paulina Krzywania, Maria Kłodzińska-Berkau, Katarzyna Lewicka-Pańczak, Marek Lisowicz, Bogdan Michalec, Kinga Raburska-Krzyżaniak, Krzysztof Rosa, Tomasz Sahaj, Joanna Stojer-Polańska, Ewa Wach, Ireneusz Ziemiński
Ocena 0,0
Percepcja zach... Adam Czabański, Mic...