Księga tysiąca i jednej nocy. Tom 2

autor nieznany Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Cykl: Księga tysiąca i jednej nocy (tom 2) klasyka
كِتَاب أَلْف لَيْلَة وَلَيْلَة (kitāb ʾalf layla wa-layla)
1973-01-01
Jerzy Lisowski, Krystyna Skarżyńska-Bocheńska, Jerzy Bogdanowicz, Andrzej Czapkiewicz, Anna Kmietowicz, Władysław Kubiak, Alicja Małecka, Zbigniew Maśka, Anna Miodońska-Susułowa, Krystyna Rapacka-Rościszewska
Państwowy Instytut Wydawniczy
baśnie tysiąca i jednej nocy Szeherazada baśń II
كِتَاب أَلْف لَيْلَة وَلَيْلَة (kitāb ʾalf layla wa-layla)
Księga tysiąca i jednej nocy (tom 2)
klasyka
baśnie tysiąca i jednej nocy Szeherazada baśń II