Dzieje życia na Ziemi

2003-01-01
83-01-14038-0
paleontologia życie ewolucja paleobiologia

Bardzo piękna opowieść

Jest to monumentalna, typowo uniwersytecka pozycja podręcznika do tak szerokiej dziedziny jak historia życia na Ziemi. Ja bym ten tytuł nieco zawęził do historii minionego życia na Ziemi, gdyż książka traktuje tylko o paleontologii, a nie o współczesnej zoologii i botanice. Autor jest utytułowanym polskim naukowcem z nie lada dorobkiem naukowym. Nie dziwię się więc, że...

• Chcę w prezencie
  • Nauka