Szatański wirus

Alistair MacLean Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Z Kciukiem kryminał, sensacja, thriller
The Satan Bug
kryminał, sensacja, thriller
Marek Cegieła
Z Kciukiem
literatura współczesna literatura angielska XX wiek sensacja broń biologiczna

Trochę schematów powieści sensacyjnej,odpowiednia dawka napięcia , sporo lejącej się krwi .Akcja da się przewidzieć.Autor ma w dorobku znacznie lepsze książki.

Po latach ponownie przeczytałem tę powieść, nadal dobra.

Czy wirus zostanie wypuszczony? Czy ktoś zatrzyma szaleńca? Świetna opowieść. Polecam.

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Historia z delikatnym polskim akcentem, która co najmniej dwa razy zmienia kierunek.

MacLean w swoim stylu. Światu grozi zagłada, ale oczywiście jest ON. Niezniszczalny superman, który na wszystko znajdzie sposób. Można przeczytać w wolnej chwili, ale nie oczekujcie rewelacji.

Nie moja bajka, powiesc po prosu naiwna. nie polecam

Główny bohater doświadczony przez los. Tragedia w tajnym, rządowym ośrodku. Akcja, która dąży do katastrofy na niespotykaną dotąd skalę. Wszyscy wydają się czyści, a jednocześnie podejrzani. Nastrój osaczenia i wyścig z czasem. To wszystko znajdziesz w tej powieści.
Alistair MacLean miał pewien specyficzny talent - wspaniale wychodziły mu powieści, których narracja...

Od MacLeana oczekuję wciągającej, trzymającej w napięciu rozrywki- i to w tej książce dostałam. Kryminałów nie kocham ale te Macleana lubię.

Ostatnio bardzo polubiłam książki o podobnej tematyce, więc chętnie sięgnęłam również po powieść Alistaira MacLeana pt. "Szatański wirus" i się nie zawiodłam.

Lekturę czyta się przyjemnie i bardzo szybko, akcja trzyma w napięciu. Styl powieści troszeczkę przypominał mi niektóre książki Agaty Christie, choć to za dużo powiedziane. Główny bohater, który skądinąd mnie...

Jak ktoś się mocno skupi to może bardziej ją doceni. Dla mnie tylko momentami była ciekawa.Detektyw z kazdej niesamowitej sytuacji wychodzi cało.Mało wiarygodne.

• Sensacja
  • Kryminał
  • Alistair MacLean
  • Kryminały
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Szatański wirus