Jest

2003-01-01
2003-01-01
838557123X
Inne

Jest to ciekawa pozycja szczególnie dla tych, którzy nie mogą pamiętać czasów PRL-u, a chcieliby dowiedzieć się więcej, jak wyglądało wtedy zwyczajne życie.

Podręczniki do historii mówią o faktach: to i to się wydarzyło, w takim dniu tego roku, tylu ludzi zginęło, potem przyszły lepsze czasy. Dawid Bieńkowski mówi o tym, JAK żyło się w tych "gorszych czasach". Opowiada...

Wspaniała współczesna proza polska. Opis rzeczywistości lat '80 w Polsce. Bardzo dobrze się to czyta, poruszająca treść i jedyne co tu chcę napisać tej książki to to, że bardzo polecam ją przeczytać.

• Wyzwanie 52 książki 2014
  • Zabezpieczanie śladów