Po prostu idealnie

Just Perfect
literatura piękna
978-83-60376-29-4
Małgorzata Strzelec

Super książka, przeczytałam ją w jeden dzień. Jest wciągająca i aż smutno że dobiegła końca. Polecam 🤗🤗👍🙂

Rewelacyjna seria książki "Prawie Idealnie". Zabawna, lekka. Bardzo wciąga. Rewelacja!

Książka, która obudziła we mnie miłość do czytania i do literatury. Naprawdę wszystkim polecam :)

Sympatyczna komedia romantyczna. Lekka i przyjemna, wciągająca, do pochłonięcia w jeden, no - ewentualnie w dwa wieczory. :) Muszę sięgnąć po inne książki z tej trylogii, popytam w bibliotece. :)

Zabawna komedia romantyczna, którą każdy z chęcią przeczyta w zimowe wieczory.

2017

Już pierwsza część 'Trylogii idealnej' (po którą sama bym pewnie nie sięgnęła!) pozytywnie mnie zaskoczyła; druga była jeszcze lepsza! Niby takie sobie romansidełko, a jak dobrze napisane. Lektura jest czystą przyjemnością.
Pewnym minusem są opisy na okładkach, które zdradzają niemal całą fabułę, a że zakończenia tego typu książek są raczej przewidywalne...

Trzy przyjaciółki: Maddy, Christine i Amy, kibicują swojej koleżance ze studiów, która napisała książkę. Dowiadują się, iż owa koleżanka wykorzystała je w swojej książce podając je za przykład kobiet, którym strach zniszczył życie. Maddy nie rozwinęła się jako artystka, Amy nie może wyjść ze swojej bezpiecznej przystani i wiecznie zajmuje się wymagającą matką, a Christie...

coś lekkiego na poprawę chumoru :)

Dyskusje

• Romanse
  • Posiadam elektroniczne
  • 2011
  • 2014
  • Sprzedam/wymienię
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Po prostu idealnie