Odpowiedź

2008-11-14
2008-11-14
978-83-7534-048-8
Aleksandra Jagiełowicz
Odpowiedź sekret the answer secret john assaraf murray smith prawo przyciągania

Polecam książkę wszystkim, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu:)

Polecam książkę wszystkim, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu:)

Świetna książka dla przedsiębiorców, jak i osób, które planują założyć własny biznes. Godna polecenia i jedna z moich ulubionych pozycji!

Dobra książka. Pokazuje, że nie tylko wiara w sukces jest potrzebna, ale przede wszystkim racjonalne podejście, planowanie i działanie.

Dodaj cytat z książki Odpowiedź